Юрій Жук залишив нам своє «Найкраще»

http://jerait.com

Колеги-журналісти втілили мрію ветерана АТО – фотокора Юрія Жука (Горошко) який нещодавно пішов з життя, про персональну виставку. Щойно експозицію його робіт із символічною назвою «Ця земля – вічно моя!» відкрилась на 4-ому поверсі у обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Горького.

Юрія добре знали у запорізьких журналістських колах. Він тривалий час працював фотокореспондентом у місцевій газеті «Субота плюс». У серпні 2014 пішов на фронт добровольцем і захищав країну на передовій у складі 17- Криворізької танкової дивізії. У 2015 році був поранений в бою – осколок потрапив прямо в око. Повернувшись додому, проходив тривалий курс реабілітації. Але повністю відновити зір та оговтатись від пережитого Юрію так і не вдалося. 

Працюючи фотокором, Юрій мріяв влаштувати власну персональну виставку, розповідають його знайомі. Та за життя зробити цього не вдалося. Мрію Юрія втілили колеги та близькі.

Виставку відкрили без зайвих казенних урочистостей – тепло, по -сімейному. Запросили Юрину сестру Інну.

- Вирішили зробити виставку, але не знали, які роботи обрати, адже в нього є чимало прекрасних знімків. На його комп’ютері знайшли папку з надписом «Найкраще», там було 37 фотографій. Із них 31 потрапила на виставку, – розповіла одна з організаторок заходу Поліна Положенцева.

Тематика представлених робіт досить різноманітна: від світлин репортажного змісту, зроблених під час роботи, до художньої фотозйомки. 

Виставку приурочили до дня народження Юрія, котрий мали б святкувати 9 травня, і назвали цитатою, яку автор виставив як статус у соцмережах «Ця земля – вічно моя!».

Побачити фотороботи Юрія Жука в Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці можна протягом двох тижнів.

http://jerait.com