Журналістка на самоізоляції. Авторські нотатки

Ірина Єгорова, заступник головного редактора газети «Индустриальное Запорожье», волею долі опинилася в ситуації, яку довелось пережити тисячам українців. 29 березня вона повернулася з Таїланду в аеропорт «Бориспіль» спецрейсом авіакомпанії МАУ. Приїхавши до Запоріжжя на бусі, який організувала для неї дочка Катерина, журналістка весь час не покидає межі квартири, розуміючи, що потрібно пробути вдома мінімум 14 днів після повернення з-за кордону.

Подробнее...

Вітаємо колег!

На цьому тижні свій День народження відзначають:

Подробнее...

НСЖУ - за економічну стабільність українських медіа

Всі українські ЗМІ працюють нині в умовах економічної кризи та відчувають її наслідки. Національна спілка журналістів України усвідомлює, як важливо зберегти незалежні медіа в надзвичайній ситуації. І тому напрацьовує рекомендації для парламенту та уряду щодо створення умов економічної стабільності українських медіа. Ці заходи можуть поширюватися як на всіх учасників ринку, так і на окремі сфери (друковані, онлайн, аудіовізуальні медіа) чи території розповсюдження.

Подробнее...

Міжнародна федерація журналістів розробила рекомендації на період коронавірусу для працівників медіа

З перших тижнів пандемії COVID-19 Міжнародна федерація журналістів наголошувала на необхідності вжити заходів для безпечної роботи працівників медіа.  Одне з основоположних прав громадянина – право на інформацію. Якісна інформація, як її розуміє Міжнародна Федерація Журналістів (МФЖ), можлива лише в безпечному середовищі, де свободу вираження поглядів, свободу слова та право на інформацію справді поважають.

Подробнее...

Газети виходять і доставляються вчасно і за графіком

Продовжуємо цикл розповідей про роботу наших колег-журналістів в умовах карантину, незвичний до цих пір досвід, який напрацьовується в доволі складних умовах, про відданість професії і про обов’язок журналіста перед суспільством та людьми.

Подробнее...