Організатори фестивалю «Мистецька хвиля» - в «Клубі творчих зустрічей» ЗОО НСЖУ

В рамках проекту «Клуб творчих зустрічей» в прес-центрі «Журналіст» Запорізької обласної організації НСЖУ відбулась прес-конференція Олени Сауріної, голови Запорізького міського об`єднання митців «Колорит» та її заступниці Ольги Харьякової з представниками запорізьких мас-медіа.

Подробнее...

Вітаємо колег!

На цьому тижні свій День народження відзначають:

Подробнее...

Естафета пам’яті запорізьких журналістів

В ці вересневі дні Запорізька обласна організація НСЖУ вже за традицією в роковини загибелі Георгія Гонгадзе проводить естафету пам’яті. Заходи проходять протягом тижня. Під час їх проведення журналісти в своїх творчих колективах згадують про Гіві, говорять про відповідальність і відданість професії, про обов’язок говорити суспільству і людям правду і про велику ціну, яку кращі з нас заплатили життям.

Подробнее...

Вшанували пам’ять…

16 вересня, в рамках «Естафети пам’яті», яку проводить Запорізька обласна організація НСЖУ, журналісти Токмацької міськрайонної газети «Таврія» провели акцію пам`яті Георгія Гонгадзе, журналіста, Героя України, засновника «Української правди». Захід пройшов в унісон з відкриттям у Києві меморіальної дошки легендарному журналісту Гіві.

Подробнее...

Запорізькі журналісти побували у прес-турі на Чернігівщині

Редактори друкованих ЗМІ Запорізької області Наталія Зворигіна  («Запорізька правда»), Людмила Арман («Таврія») , Ірина Лісова  («Пологівські вісті»), Юрій Дьомін («Михайлівськи новини») , Тетяна Белименко («Слово трудівника»), тележурналістки Катерина Стаценко і  Наталія Сергієнко з Енергодара взяли участь у прес-турі на Чернігівщину.

Подробнее...