«Ні!» - брудним передвиборчим технологіям проти журналістів

Звернення Запорізької обласної організації НСЖУ

Згідно з Законом про вибори, кандидати або партії мають право донести до виборців свої завдання і пріоритети в друкованому ЗМІ на однакових умовах. Мелітопольська міськрайонна газета «Новий день» співпрацює за договорами та розрахунками з виборчих фондів з усіма кандидатами у народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 80 (м. Мелітополь і Мелітопольський район), які звернулися до редакції з метою розміщення політичної реклами.

Подробнее...

Заява НСЖУ: «Ми - проти використання журналістів у політичній виборчій кампанії!»

Вибори до парламенту – відповідальний час для всіх медіа. Національна спілка журналістів України звертає увагу на неприпустимо велику кількість випадків використання «чорного піару» і брудних виборчих технологій у ЗМІ. Деякі загальнонаціональні медіа стали інструментами відвертих політичних маніпуляцій. Виборці, які очікують від журналістів неупередженого аналізу та об’єктивності, наражаються на викривлену картину дійсності, фейки та відверту чи приховану пропаганду.

Подробнее...

Зростають лави запорізької журналістської спільноти

Головним питанням черги денної липневого засідання секретаріату Запорізької обласної організації НСЖУ став прийом до спілки нових членів. Він був непересічним не тільки за кількістю достойних бажаючих стати членами НСЖУ, а й за віком – п’ять з восьми вступаючих – молоді медійники, віком 25-27 років. До того ж, більшість поповнення – працівники телеканалу «Алекс», де працює одна з найбагаточисельніших і найактивніших первинок (секретар Наталя Маренко).

Подробнее...

Вітаємо колег!

На цьому тижні свій День народження відзначають:

Подробнее...

Журналістам про вибори: аналітика програм та висновки

У прес-центрі «Журналіст» Запорізької обласної організації НСЖУ громадська організація «CENTRE.UA» презентувала результати аналізу та онлайн - платформу порівняння передвиборчих програм топ - 12 політичних партій. Спікером заходу був Андрій Андрушків - керівник проектів ГО «CENTRE.UA».

Подробнее...