Журналісти вдячні читачам за довіру

В редакції Токмацької газети «Тавря», що на Запоріжжі, відбулася не зовсім звичайна зустіч з читачами. Цього разу гостями журналістів стали щасливчикам святкового розіграшу призів серед передплатників видання, присвяченого ювілею видання. Їх вручили землякам Токмацький міський головою Ігор Котелевський (саме за його фінансової підтримки були придбані призи) і головна редакторка газети «Таврія», член правління ЗОО НСЖУ Людмила Арман.

Подробнее...

Сергій Томіленко: «Для влади свобода слова – не приоритет»

Цькування журналістів, поділ ЗМІ на «правильні» і «неправильні» та загалом напружена медіаатмосфера, яка панує в Україні, токсичні законодавчі ініціативи вкотре підтверджує, що ні свобода слова, ні права журналістів – не пріоритет для нинішньої влади. Про це сказав голова НСЖУ Сергій Томіленко в ефірі телеканалу «Прямий».

Подробнее...

Актуальний брифінг

У прес-центрі Запорізької обласної організації НСЖУ «Журналіст» відбувся брифінг, присвячений безпеці громадян під час святкування Водохреще. З журналістами місцевих ЗМІ спілкувалися фахівці ГУ Державної служби з надзвичайних ситуацій в Запорізькій області, медики, представники обласної організації Товариства Червоного Хреста України та обласного центру з гідрометеорології.

Подробнее...

Вітаємо колег!

На цьому тижні свій День народження відзначають:

Подробнее...

Про індекс безпеки журналістів 2020

Як відзначає голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко, у 2020 році зафіксовано сімдесят сім випадків застосування сили до українських журналістів в рамках «Індексу фізичної безпеки журналістів», який НСЖУ проводить спільно з партнерськими організаціями. Водночас загальна кількість постраждалих працівників медіа ще більша – 101, адже часто фіксуються напади на знімальні групи або групи журналістів. Порівняємо, у 2019 році трапилися 75 інцидентів застосування сили до журналістів, у яких постраждали 86 медійників.

Подробнее...