Положення II-го поетичного конкурсу «Ліричні мелодії» Запорізької обласної організації Національної Спілки журналістів України присвяченого 60-річчю НСЖУ

Загальні положення:

1. У конкурсі беруть участь представники ЗМІ регіону, виключно члени Запорізької обласної організації Національної Спілки журналістів України, які не є професійними поетами.

Подробнее...

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програма Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошують старт Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Подробнее...

Положення про проведення конкурсу на найкращу журналістську роботу у сфері «Сімейні цінності»

Мета конкурсу:

Поширення досвіду сімейного щасливого життя шляхом визначення кращої журналістської роботи у сфері «Сімейні цінності» та сприяння появі відповідних матеріалів у ЗМІ з метою висвітлення сімейних цінностей, підвищення обізнаності населення про практичний досвід побудови щасливого сімейного життя, шляхи подолання складнощів в розбудові сім”ї.

Подробнее...

Перспективный план работы Запорожской областной организации НСЖУ

Перспективный план работы Запорожской областной организации НСЖУ на І полугодие 2017 года

Подробнее...

Устав благотворительного фонда "Журналист Запорожья"

Статут благодійної організації «Запорізький обласний благодійний фонд соціальних гарантій ветеранів та працівників засобів масової інформації «Журналіст Запоріжжя»

Подробнее...