«Запорозька полонійка» єднає Україну та Польщу

У четвер, 14 листопада, об 11.00, у прес-центрі Запорізької обласної організації НСЖУ (пр.Соборний, 152, Будинок  преси, 2-ий поверх) в рамках відзначення  101-ої річниці незалежності Польщі за ініціативи  Запорізького польського національно-культурного товариства ім. св. Іоанна Павла ІІ та за підтримки ЗОО НСЖУ відбудеться низка  культурно-просвітницьких заходів. А саме:

Подробнее...

Напередодні ювілейного концерту

Співак і композитор, член НСЖУ Анатолій Сердюк запрошує  представників ЗМІ на прес-конференцію, присвячену 30-річчю  творчої діяльності та проведенню масштабного ювілейного концерту, а також на презентацію нових пісень і альбому.

Подробнее...

Презентація нової книги

У прес-центрі «Журналіст» ЗОО НСЖУ (Будинок преси, пр. Соборний, 152, 2-й поверх) 5 листопада в 11.00 відбудеться презентація книги депутата Запорізької обласної ради Сергія Знаменського «Замикаючи коло». Це публіцистичне видання - плід роздумів головного редактора газети «Позиція» про події двадцяти восьми років Незалежності України, а також місця і ролі нашої держави в світі.

Подробнее...

Запрошуємо редакторів на тренінгову програму

Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні спільно з Національною спілкою журналістів України (НСЖУ) та Центром прав людини ZMINA запрошує до участі головних редакторів, заступників головних редакторів та відповідальних секретарів ЗМІ Донецької, Луганської, Запорізької, Харківської, Херсонської та Дніпропетровської областей до участі у тренінговій програмі «Ефективна медіадіяльність на цінностях прав людини».

Подробнее...

НСЖУ запрошує урядовців та народних депутатів на Всеукраїнську нараду редакторів газет

Національна спілка журналістів ініціює Всеукраїнську нараду редакторів національних та регіональних газет для розгляду критичної ситуації з доступу українців до преси.

Подробнее...