Запрошуємо журналістів на тренінг «Медіа та вибори»

Запрошуємо журналістів на тренінг: «МЕДІА та ВИБОРИ», що відбудеться 22-23 листопада у м. Черкаси (місце проведення буде повідомлено при підтвердженні реєстрації). Захід проводиться в інноваційному форматі, який сприятиме неформальному спілкуванню, відпрацюванню нових навичок та створенню механізмів взаємопідтримки журналістів.

Подробнее...

Новий конкурс журналистських матеріалів

Пропонуємо взяти участь у конкурсі журналістських матеріалів. Для участі у конкурсі до 30 листопада 2018 р. надішліть свій матеріал, присвячений тематиці національних громад, або нестереотипному висвітленню жінок та чоловіків у медіа, через онлайн-форму за посиланням.

Подробнее...

Журналісти вшанують Героїв революції Гідності

У середу, 14 листопада, напередодні Дня вшанування Героїв Революції Гідності (відзначають 21 листопада) у прес-центрі ЗОО НСЖУ (2-ий поверх Будинку Преси, пр. Соборний, 152) за ініціативи командира Шевченківської десятки Запорізької обласної Самооборони у 2014/15 роках Вадима Литвина та за підтримки Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України відбудеться урочистий захід подяки і поваги Героям, подвиг яких став живим прикладом патріотизму для підростаючого покоління нової України.

Подробнее...

Реформована преса – Українській Армії

За ініціативи газети «Запорізька правда», яка проходить процес реформування, та за підтримки Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України реалізується загальнонаціональна благодійна акція «Реформована преса - Українській Армії».

Подробнее...

«Хортиця – серце Європи» - фестиваль талантів

У суботу, 10 листопада, у ПК «Титан» у Запоріжжі (вул. Перемоги, 131; зупинка міського транспорту: вул. Гагаріна) за підтримки Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України, Міністерства культури України, управління культури і мистецтв Запорізької міської ради, ГЕНЕРАЛЬНОГО КОНСУЛЬСТВА РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В УКРАЇНІ (М. ХАРКІВ) відбудеться Міжнародний фестиваль-конкурс талантів «Хортиця - серце Європи. Под єдним нєбом», приурочений 100-річчю незалежності Польщі.

Подробнее...