Українських журналістів запрошують на роботу в новостворену редакцію в Бухарест

Сімнадцятьох медійників з України запрошують на роботу та тренінги в Румунію. Окрім роботи, надають житло, тож можливий переїзд з родиною. Участь в проекті можуть брати українські журналісти, які проживають в Україні чи перебувають в евакуації, мають проект зі створення контенту та хочуть його розвивати, бажають набути нових навичок.

Подробнее...

Запрошуємо на Всеукраїнську нараду редакторів

Національна спілка журналістів України запрошує до участі у Всеукраїнській нараді редакторів локальних медіа «Як вижити в умовах війни?».

Подробнее...

Увага! Творчий бліц-кокурс продовжено!

Творчий патріотичний бліц-конкурс Запорізької обласної організації НСЖУ  до Дня журналіста  «І серце, і життя віддам за Україну!» проводиться для стимулювання творчості талановитих працівників ЗМІ та відзначення вагомих досягнень у професійній сфері.

Подробнее...

Запрошуємо на тренінг

Національна спілка журналістів України запрошує взяти участь у тренінгу «Психологічна безпека журналістів, які висвітлюють війну в Україні», що відбудеться в четвер, 19 травня 2022 року, о 14:00.

Подробнее...

Увага! Оголошено творчий бліц-кокурс!

Творчий патріотичний бліц-конкурс Запорізької обласної організації НСЖУ  до Дня журналіста  «І серце, і життя віддам за Україну!» проводиться для стимулювання творчості талановитих працівників ЗМІ та відзначення вагомих досягнень у професійній сфері. Конкурс проводиться з 15 травня до 2 червня 2022 року.

Подробнее...