Фестиваль «Хортиця-серце Європи: Pod jednym niebem» збирає друзів

Міжнародний фестиваль-конкурс «Хортиця-серце Європи: Pod jednym niebem»   організований  Всеукраїнською громадською   організацією  «Талановиті діти України» та Запорізьким товариством польської культури ім. св. Іоанна Павла ІІ з нагоди Дня конституції Польщі  з метою розкриття таланту, індивідуальності та творчого потенціалу дітей, молоді України і світу, відкриття яскравих особистостей.

Подробнее...

Олімпійський день – 2019

Всеукраїнський Олімпійський день – це щорічний спортивно-видовищний захід, який проводиться за ініціативи Міжнародного олімпійського комітету Національним олімпійським комітетом України.

Подробнее...

Запрошуємо на тренінг!

Інститут демократії імені Пилипа Орлика запрошує журналістів, громадських активістів, спеціалістів з комунікацій органів місцевої влади Запорізької області взяти участь в одноденному тренінгу «Медіаграмотність як захист проти інформаційних впливів».

Подробнее...

Всеукраїнський фестиваль журналістів «Азовське літо-2019» запрошує

31 травня - 2 червня 2019 року у Бердянську відбудеться XXI Всеукраїнський фестиваль журналістів „Азовське літо”.

Подробнее...

Запрошуємо на круглий стіл

У вівторок, 14 травня, об 11.00 в прес-центрі «Журналіст» (Будинок преси, пр. Соборний, 152, 2-й поверх) відбудеться круглий стіл з проблемних питань діяльності КП «Газета «Запорізька правда» Запорізької обласної ради.

Подробнее...