Вибори-2019. За кого голосувати?

9 липня, о 09.00, у прес-центрі «Журналіст» (Будинок друку, 2-й поверх, пр. Соборний, 152) ГО “Центр UA” презентуватиме результати аналізу та онлай-платформу порівняння передвиборчих програм топ-10 політичних партій.

Подробнее...

Фестиваль „Срібна купальська роса” запрошує на обрядове дійство

5 липня поблизу села Кутузівка Токмацького району відбудеться обласний фестиваль народної творчості „Срібна купальська роса”. Початок о 17.00.

Подробнее...

Запрошуємо на фестиваль

Громадська організація „Голосіївська криївка” за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ЗОДА проводить Всеукраїнський фестиваль «Донцов-Фест».

Подробнее...

Прийом робіт на конкурс продовжується!

Працівники регіональних медіа мають унікальний шанс потрапити до Штаб-квартири НАТО, що знаходиться в м. Брюссель (Бельгія). Все що для цього потрібно – підготувати якісний матеріал про НАТО та державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції та подати її на розгляд журі конкурсу, що проводить Державний комітет телебачення і радіомовлення України за підтримки Офісу віце-прем'єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе.

Подробнее...

Інформаційний ресурс для внутрішньо переміщених осіб

18 червня 2019 року в конференц-залі готелю “Театральний” відбудеться презентація мобільного додатку, який створено Всеукраїнським благодійним фондом “ГОРЄНІЄ” для внутрішньо переміщених осіб.

Подробнее...