Запрошуємо на практичний тренінг для журналістів «Власний відеоканал. Як і що робити в кадрі?»

Національна Спілка Журналістів України у співпраці з Міжнародною Комп’ютерною Академією «ШАГ» продовжує серію практичних тренінгів для журналістів про відеоблогінг та YouTube.

Подробнее...

Запрошуємо на прес-конференцію!

7 серпня  об 11 годині у прес – центрі «Журналіст» Запорізької організації НСЖУ (проспект Соборний 152, 2 поверх) відбудеться прес – конференція, присвячена проведенню в Запоріжжі двадцять третього  фестивалю національних воїнських та традиційних культур «Запорозький Спас».

Подробнее...

Активісти НСЖУ отримують промокод на масштабний захід команди 1+1 Digital

Другий рік поспіль 1+1 Digital, що входить до складу групи 1+1 media, проводить 1+1 Digital Weekend у Києві і містах України та розповідають про контент, медіа та технології, що їх змінюють. Цього року команда поділиться власним досвідом роботи з різними типами контенту в інтернеті, співпрацею з глобальними платформами та принципами роботи цифрових медіа.

Подробнее...

Приглашаем принять участие в образовательном курсе

IBB приглашает журналистов на курс по культуре памяти: Львов- Минск- Берлин Минский международный образовательный центр им. Йоханнеса Рау (IBB Минск) в партнерстве с магистерской программой медиакоммуникаций Украинского католического университета и при поддержке Министерства иностранных дел Федеративной Республики Германия приглашает журналистов из Беларуси и Украины поучаствовать в образовательном курсе «Культура памяти и историческая политика».

Подробнее...

Вибори-2019. За кого голосувати?

9 липня, о 09.00, у прес-центрі «Журналіст» (Будинок друку, 2-й поверх, пр. Соборний, 152) ГО “Центр UA” презентуватиме результати аналізу та онлай-платформу порівняння передвиборчих програм топ-10 політичних партій.

Подробнее...