Намалюємо свято кавою

У суботу, 28 грудня, напередодні Новорічного свята, запрошуємо представників ЗМІ в прес-центр «Журналіст» (Будинок преси, 2-й поверх) у творчу майстерню запорізької художниці Світлани  Жаховської на майстер-клас  з малювання кавою.

Подробнее...

Запрошуємо дітей журналістів на святкову зустріч із св. Миколаєм

В рамках святкування Дня св. Миколая у римо-католицькому храмі Бога Отця Милосердного в Запоріжжі пройде низка святкових заходів для дітей.

Подробнее...

Запрошуємо на презентацію альманаху

20 листопада, о 12.00 в прес-клубі «Журналіст» ЗОО НСЖУ (Будинок преси, пр. Соборний, 152, 2-й поверх) відбудеться презентація і круглий стіл, присвячені випуску чергового третього номеру загальнодержавного видання "Українське патріотичне козацтво".

Подробнее...

Запрошуємо на прес-конференцію голови НСЖУ Сергія Томіленка

28 листопада о 14.00 в прес-центрі «Журналіст» (пр. Соборний, 152, Будинок преси, 2-й поверх) відбудеться прес-конференція голови Національної Спілки журналістів України Сергія Томіленка.

Подробнее...

«Запорозька полонійка» єднає Україну та Польщу

У четвер, 14 листопада, об 11.00, у прес-центрі Запорізької обласної організації НСЖУ (пр.Соборний, 152, Будинок  преси, 2-ий поверх) в рамках відзначення  101-ої річниці незалежності Польщі за ініціативи  Запорізького польського національно-культурного товариства ім. св. Іоанна Павла ІІ та за підтримки ЗОО НСЖУ відбудеться низка  культурно-просвітницьких заходів. А саме:

Подробнее...