Запорізький Центр авторської пісні запрошує на пісенну зустріч «Співаємо Берковського!»

Віктор Семенович Берковський (13.07.1932 – 22.07.2005) – один з фундаторів та класиків композиторського напрямку в авторській пісні. Народився у Запоріжжі, навчався у зош № 50.  Після закінчення Інституту сталі і сплавів  у Москві, 9 років працював на заводі «Дніпроспецсталь». Знаний металуг, професор МІСІС.

Подробнее...

USAID оголосить умови відбору 25 громад для участі у Програмі «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»

15 червня 2020 року о 15:00 у прес-центрі Українського кризового медіа-центру (Київ) Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосить конкурсний відбір 25 громад для участі у Програмі USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Участь у Програмі DOBRE дозволить громадам посилити місцеве самоврядування, створити кращі умови для розвитку ОТГ, підвищити рівень залученості мешканців до вироблення та прийняття рішень, стимулювати місцевий економічний розвиток, а також зміцнити підзвітність у громадському управлінні.

Подробнее...

Запрошуємо на журналістське свято!

Дорогі колеги! Редакція запорізького інформаційно-аналітичного порталу «Разом» пропонує вам відсвяткувати День Журналіста в Кінному театрі «Запорізькі козаки» 8 червня 2020 року. Початок заходу о 12:00. Виїзд маршрутного таксі від зупинки «ЦІМЕЖ» об 11:30.

Подробнее...

Оголошено конкурс на здобуття премії В’ячеслава Чорновола

Держкомтелерадіо оголосив прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

Подробнее...

Увага! Оголошено новий конкурс НСЖУ

Національна спілка журналістів України як організатор щорічних творчих конкурсів, з огляду на важливість теми протидії пандемії коронавірусу COVID-19, оголошує конкурс «Журналісти проти епідемії» («Кращий журналістський матеріал на актуальну тему» та «Краща журналістська акція»).

Подробнее...