Прийом робіт на конкурс продовжується!

Працівники регіональних медіа мають унікальний шанс потрапити до Штаб-квартири НАТО, що знаходиться в м. Брюссель (Бельгія). Все що для цього потрібно – підготувати якісний матеріал про НАТО та державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції та подати її на розгляд журі конкурсу, що проводить Державний комітет телебачення і радіомовлення України за підтримки Офісу віце-прем'єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе.

Подробнее...

Інформаційний ресурс для внутрішньо переміщених осіб

18 червня 2019 року в конференц-залі готелю “Театральний” відбудеться презентація мобільного додатку, який створено Всеукраїнським благодійним фондом “ГОРЄНІЄ” для внутрішньо переміщених осіб.

Подробнее...

Запрошуємо на регіональний фестиваль журналістів

Шановні колеги, запрошуємо всіх на регіональний ювілейний фестиваль, присвячений 60-річчю НСЖУ та Дню журналіста. Святкування буде проходити 7 червня об 14.00 в концертному залі Запорізького музичного училища ім. Платона Майбороди.

Подробнее...

Державний комітет телебачення і радіомовлення почав прийом робіт на конкурс

Державний комітет телебачення і радіомовлення України за підтримки Офісу віце-прем'єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе оголошує конкурс журналістських робіт для участі у всеукраїнському конкурсі про НАТО та про державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції для працівників регіональних медіа.

Подробнее...

Круглий стіл «Виклики регіональній журналістиці під час збройних і соціальних конфліктів»

5 червня 2019 року о 13 годині на факультеті журналістики ЗНУ відбудеться круглий стіл для журналістів, блогерів, громадських активістів, студентів. Мета круглого столу – обговорити стан сучасної регіональної журналістики в умовах збройного та соціальних конфліктів і пов’язані з цим проблеми дотримання прав людини в журналістських матеріалах і висвітлення конфліктно-чутливих тем.

Подробнее...