Культура

Культура (201)

В Івано-Франківську презентували книгу письменниці та журналістки Любові Загоровської «#Моя УПА», яка вийшла до 80-ї річниці з моменту заснування Української повстанської армії.

В Івано-Франківську відбулася зустріч читачів з відомою українською письменницею Світланою Талан. Оскільки, авторка від 2014 року допомагає військовим, бойовики занесли її в «розстріляні списки», а місцеві сепаратисти приговорили до спалення. Письменниця з Севєродонецька була змушена покинути домівку та переїхати на захід.

У приміщенні краєзнавчого музею Калущини відбулася прем’єра надсучасної вистави «Все буде Україна!». Під час благодійної вистави про сучасні реалії української боротьби зібрали понад три тисячі гривень, які передадуть на потреби українських вояків.

В Університеті Короля Данила відбулося бінарне заняття на тему «На межі літератури та журналістики». Його провели професор  кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю УКД Іван Ципердюк та сучасний український письменник Тарас Прохасько.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 51