Культура

Культура (167)

Серед медійного загалу нашої запорізької спілки є багато по-справжньому талановитих журналістів, творчість яких простирається далеко за рамки ЗМІ. Їх імена золотими літерами вписані літературний фонд України.

Сьогодні ми представляємо одного з таких журналістів-письменників, добре відомих не тільки в регіоні, але ж в усій країні Пилипа Юрика, оглядача газети «Запорізька правда». Він є членом і Національної спілки журналістів, і Національної спілки письменників України. Публікуємо добірку байок з його книги «Городні дебати».

В виставковому залі ЗОО Національної спілки фотохудожників України відкрилась традиційна, сімнадцята, виставка Запорізького міського об`єднання митців «Колорит» «Запорізький вернісаж 2020».

«Колорит» - це творча громадська організація, яка об`єднала 150 різножанрових митців, серед яких 80 художників як професійних - членів спілки художників України, викладачів, карикатуристів, - так і талановитих самородків з неповторною індивідуальністю. Членами «Колориту» також є члени Національної спілки митців України, дизайнери, архітектори та представники інших жанрів творчості.

До глядацького залу Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки зійшлися шанувальники творчості світлої пам’яті народного артиста України, неперевершеного співака, лауреата Шевченківської премії Назарія Яремчука. Це – артисти, письменники, науковці, художники, журналісти й люди робітничих професій, яким дороге саме ім’я видатного митця. Їх зустрічали чудові пісні у його виконанні.

Я не был умелым рассказчиком ещё при жизни. И сейчас, увы, ничего по-прежнему не изменилось. В моём размытом потоком времени сознании до сих пор теплятся воспоминания о нелепых попытках обучиться этому витиеватому ремеслу. Отыскать в себе тот заветный отклик чудесного дара, который вдохнули небеса в удивительное создание с печальными янтарными глазами. Маленькая кроха так сильно верила в меня, что каждый вечер просила поведать ей сказку, ранее неслыханную никем. Лишь только потом она засыпала, свернувшись в уголке слишком большой для неё постели.

«В началоНазад12345678910ВперёдВ конец»
Страница 1 из 42