Культура

Культура (160)

- Вы счастливы?

- Да.

- Почему, как Вы считаете?

- Потому что я родилась у моря…

Маленькая белокурая девочка, в разноцветной майке и в белой юбочке, бежала по деревянному мостику к морю. Её волосы развевались по ветру и переливались золотом в солнечных лучах. Люди, шедшие навстречу, улыбались ей. А она, не обращая на них ни малейшего внимания, очень спешила… к морю. Быстро скинув пляжные сланцы, малышка подбежала к воде и остановилась. Море было спокойным. Едва слышно волна накатывала на берег и тут же отступала. Кричали чайки, кружа над морской гладью. Лето было в самом разгаре. «Какое же ты великое море моё!», - подумала Даша, и, присев, коснулась маленькой ладошкой поверхности воды…

«Я поспішаю на побачення з морем» - так називається книжка, яку випустив у світ видавничий будинок Мелітопольської міської друкарні. На обкладинці – босонога дівчина підставляє обличчя морському вітерцю. Далеко не всі читачі здогадуються, що художниця Анастасія Ходак помістила тут портрет авторки – уродженки Приморська Дар’ї Скотченко. І не всі вони знають, що це вже друга збірка її прози. А перша вийшла у 2013 році, коли їй було усього лише 17 років.

Відбирковий тур благодійного всеукраїнського фестивалю «Талановиті діти України» пройшов у Запорізькому музичному училищі ім. П. Майбороди.

Для таланту немає завади, ані бідність, чи невлаштованість, ані негаразди у житті, ані навіть фізичні вади. В цьому переконують суспільство дорослих людей юні учасники фестивалю, діти до яких життя вже встигло повернутися жорсткою стороною. Бо це - сироти, діти з малозабезпечених родин та діти з фізичними вадами.

Бійці 9 полку оперативного призначення побували на святковому концерті, на честь 100-річчя з дня народження видатного українського композитора Платона Ілларіоновича Майбороди, у Запорізькому музичному училищі Запорізької обласної ради.

«В началоНазад12345678910ВперёдВ конец»
Страница 1 из 40