Культура

Культура (173)

Шість років – це багато чи мало? Для історії – мить, у звичному нам повсякденному відліку все залежить від того, скільки зроблено, що вмістилося в цей період часу.  А от для Ірини Конаревої цей відрізок часу вмістив у собі ціле життя – не тільки її власне, але й великого творчого колективу. Шість років тому Ірина Едуардівна стала генеральною директоркою Запорізької обласної філармонії і робота  стала основним змістом її такого нелегкого, але прекрасного і творчого буття. 

Заслужений працівник культури України, член Національної спілки театральних діячів України, володар Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ тисячоліття», віце-президент громадської організації «Всеукраїнська федерація «Спас», кавалер Ордена Княгині Ольги ІІІ ступеня – це все про очільницю нашої обласної філармонії Ірину Конареву. Сьогодні вона – моя співрозмовниця.

Вячеслав Редя - представник українського культурного середовища,  головний диригент академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії, народний артист України, Почесний громадянин м. Запоріжжя святкує  65-річний ювілей.

Сьогодні красуня-філармонія виглядає напрочуд привітно, чекаючи запеклих меломанів на музичні гостини. Очолює "храм мистецтва"- Запорізьку обласну філармонію чарівна жінка, професіонал своєї справи, генеральна директорка, заслужена працівниця культури України, кавалер Ордену княгині Ольги» ІІІ ступеня Ірина Конарева. 

Серед розмаїття концертних програм у філармонії погляд з цікавістю зупиняється на яскравій афіші академічного симфонічного оркестру. А незабаром лункі дзвінки запросять вас у святу-святих-затишну світлину глядацької зали, завжди охайної, з привітними білетерами. Слухача зустрічає відкритий навстіж сценічний простір. А в різних «позах» застигли мовчазні музичні інструменти в чеканні тої хвилини, коли, нарешті, лагідні, теплі і такі рідні руки, обірвуть їх мовчанку.

Цю енергійну чарівну жінку з напрочуд світлою і приязною посмішкою добре знають на Запоріжжі. Вже чимало років вона опікується культурою і мистецтвом на різних рівнях і в різних іпостасях, але завжди, без винятку – талановито і натхненно. І ці епітети – не перебільшення, а лише реальна констатація фактів. А вони в тому, що для Ірини Едуардівни Конарєвої – генеральної директорки Запорізької обласної філармонії, заслуженої працівниці культури, її робота – то головна справа і душі, і життя. Музи і музика наповнюють його по вінця.

«В началоНазад12345678910ВперёдВ конец»
Страница 1 из 44