З любов’ю до рідного краю

В Запоріжжі, в обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація нової книги «Людина і острів» журналіста Костянтина Сушка, який також є членом Національної спілки письменників України.

Подробнее...

Газета «Запорізька правда» передала ліки воїнам-захисникам

Не залишилася осторонь новорічного волонтерського рейду газета «Запорізька правда». Нашим мотопіхотинцями привезли ліки, які зібрали студенти і викладачі факультету ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Подробнее...

Побачило світ унікальне видання «Ніжні і непереможні»

В Запоріжжі вийшов у світ художній календар, присвячений жінкам-військовослужбовицям 55-ї артбригади "Запорізька Січ". Ідея належить журналістці та волонтеру Надії Мороз. Авторка каже, що все це навіяно пережитими емоціями під час зйомок чотирьох пань у камуфляжі на конкурс краси "Mis Militari fentesi".

Подробнее...

Славних воїнів-захисників 73-ої мотопіхотної бригади привітали зі святами запорізькі журналісти-волонтери

Запорізькі журналісти-волонтери з групи «Волонтерські вареникиZP» під проводом Надії Мороз на січневі свята приїхали до наших захисників з 73-ої мотопіхотної бригади у зону ООС на Донеччину. Вони привезли хлопцям справжню магію дивовижного свята. І наші захисники їх дуже чекали.

Подробнее...

ЗМІ опинилися під загрозою використання адмінресурсу

Верховна Рада не встигла прийняти постанову про мораторій перевірок телеканалів на час виборчої кампанії, винесену Комітетом зі свободи слова (голова Вікторія Сюмар).

Подробнее...