Сергій Томіленко: «Свобода слова і права журналістів не повинні бути заручниками політики»

Свобода слова в Україні не повинна залежати від політичних конфігурацій в країні, коли за перемоги одних політичних сил свободи слова може бути дуже багато, а за перемоги інших партій – починається «закручування гайок». Таку позицію в ефірі телеканалу «НАШ» озвучив голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Подробнее...

Пам’яті журналіста, поета, перекладача

В обласній бібліотеці пройшов вечір пам’яті в роковини з дня смерті Олександра Медка – відомого на Запоріжжі журналіста, поета, перекладача, який до того ж був очільником обласної організації Національної спілки письменників України. За неповних чотири роки каденції він зумів вдихнути нове життя в книговидавничу роботу, місцеві письменники бюджетним коштом видали власні книжки і двотомник антології «Письменники запорізького краю».  Водночас Олександр Медко активно працював в журналістській організації. Між двома творчими спілками було укладено Меморандум про співпрацю і проведення спільних заходів.

Подробнее...

Перший раунд виграно!

Сьогодні, після піврічної перерви, журналістів таки допустили до адміністративної будівлі для висвітлення роботи чергової сесії Запорізької міської ради.

Подробнее...

У Запоріжжі пройшов онлайн Медіа Форум

В обласному центрі молоді відбувся онлайн Медіа Форум «Хто тобі медіа?». Під час панельних дискусій за участі медійників та громадських активістів тривало обговорення за такими темами:

Подробнее...

Вітаємо колег!

На цьому тижні свій День народження відзначають:

Подробнее...