Медіадискусія про ситуацію із ЗМІ на Запоріжжі: як покращити інформування населення

Захід відбувся у прес-центрі «Журналіст» Запорізької обласної організації НСЖУ і став дійсно зацікавленою та професійною розмовою про проблеми, що хвилюють сьогодні мас-медіа. Від умов передплати, відключення аналогового телебачення, що спричинило інформаційний вакуум у суспільстві, особливо ж – на селі – до відповідальності влади та журналістів, їх взаємодію у висвітленні життя прифронтової області, дотримання журналістських стандартів та свободи слова. Бо все разом, якщо врегулювати ці проблеми, і є складовими покращення  інформування населення, становлення громадянського суспільства і, я наслідок – досягнення стабільності та врівноваженості у суспільстві. Завдання гідне справжніх майстрів пера та мікрофону, яким небайдужа доля країни.

Подробнее...

Вітаємо колег!

На цьому тижні свій День народження відзначають:

Подробнее...

Протест щодо підвищення тарифів на доставку «Укрпошти»

Національна спілка журналістів України активно і системно захищає інтереси журналістських колективів та читачів друкованої преси в конфлікті редакцій та «Укрпошти». Проте монополіст має наміри підвищити тарифи на доставку з 1 січня 2020 року в середньому на 15%.  Регіональні журналісти стривожені намірами керівництва «Укрпошти», а НСЖУ інформує нових народних депутатів про ситуацію та готує звернення з цього приводу до нового Міністра і до нового Уряду.

Подробнее...

Вітаємо колег!

На цьому тижні свій День народження відзначають:

Подробнее...

Серед лауреатів Загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання» - токмацькі журналісти

22-24  серпня місто-герой Одеса гостинно приймала  лауреатів та переможців ХХ ювілейного  Загальнонаціонального конкурсу «Українська мова — мова єднання»,  співорганізаторами  якого є Національна спілка журналістів України,   Одеська регіональна організація НСЖУ ( голова правління – заслужений журналіст України Юрій Работін) та Причорноморська академія мовних технологій та комунікацій етносів.

Подробнее...