Вітаємо колег!

На цьому тижні свій День народження відзначають:

Подробнее...

Сергій Томіленко: «Влада має надавати реальну підтримку ЗМІ, а не гратися в репресивні законодавчі ініціативи»

Сумнозвісний законопроект «Про медіа» поки що не виноситься на розгляд, але з’являються нові законодавчі ініціативи, які ставлять під загрозу свободу слова. Про це в ефірі телеканалу 112 Україна сказав очільник Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

Подробнее...

Вітаємо колег!

На цьому тижні свій День народження відзначають:

Подробнее...

Терміново потрібна наша допомога!

Дорогі колеги-журналісти! Ми з вами неодноразово не тільки висвітлювали проведення Дня донора, акції "Крапля крові - життя!", але і особисто брали участь в цьому благодійному заході, здавали власну кров на допомогу зовсім незнайомим людям. Нині нашої допомоги потребує наш колега, ветеран запорізької журналістики Юрій Гаєв.

Подробнее...

Запорізькі журналісти – серед кращих!

В Національній Спілці журналістів України в онлайн-форматі (з огляду на карантин) відбулася церемонія нагородження переможців та лауреатів щорічного творчого конкурсу НСЖУ, який цього року відбувся під гаслом «Журналісти проти епідемії»! Нинішнього року у зв’язку з загрозливим поширенням у світі нового вірусу COVID-19 тематика традиційного щорічного творчого конкурсу НСЖУ була спрямована на висвітлення цієї найактуальнішої проблеми – боротьби з пандемією.

Подробнее...