Рідна мова моя!

Журналістка Олена Шевчук, яка очолює Громадську організацію «Запорозькі Берегіні», організувала чергові курси з вивчення української мови та літератури. Це вже треті безкоштовні курси, які відбуваються, завдяки діяльності цій громадський організації та Запорізький обласній універсальній науковій бібліотеці.

Детальніше...

Журналісти відвідали унікальні природні комплекси в Карпатах

Уже дев’ятий рік поспіль Івано-Франківська обласна спілка журналістів НСЖУ організовує мандрівки в гори. Цього разу дводенний похід на гору Бребенескул (2035 м) це зробили Молодіжна рада обласного осередку та Центр журналістської солідарності. Подорож Українськими Карпатами присвятили Дню державності, який відзначали 28 липня.

Детальніше...

Презентація «Мобілізяки»

В Івано-Франківську львівський журналіст та письменник Влад Якушев презентував свою книгу «Мобілізяка», а також поспілкувався  з читачами про важливість ветеранської літератури.

Детальніше...

Сила журналістського братерства

В Центрі журналістської солідарності, який, завдяки міжнародним партнерам НСЖУ, почав діяти на базі Запорізької обласної організації НСЖУ, відбулася чергова зустріч запорізького активу з колегами з Маріуполя, Оріхова, Гуляйполя, Чернігівки та Бердянську, які змушені були внаслідок війни знайти прихисток у Запоріжжі.

Детальніше...

Голова НСЖУ Сергій Томіленко: «Українські медіа треба підтримувати та рятувати»

Зміни  до законопроєкту «Про медіа»  та ініціативи Національної Спілки журналістів України, спрямовані на конкретну підтримку медіа і журналістів в умовах воєнного часу, – про це  ведучій віжн-радіо «На дотик» Ользі Вакало під час онлайн-зв’язку у прямому етері  розповів  голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Детальніше...