Подарунки під ялинку отримали передплатники газети «Таврія»

На Старий Новий рік  в редакції газети «Таврія», біля вбраної красуні-ялинки  відбулося святкове дійство: передплатники газети отримали призи святкового розіграшу, що традиційно проводиться на початку січня в День народження газети.

Подробнее...

Переможці конкурсу любителів кросвордів отримали призи від газети «Таврія»

Зі слів головної редакторки газети Людмили Арман цей конкурс  колектив міськрайонного тижневика запровадив, аби у читачів була змога не тільки черпати із газети цікаву й корисну інформацію, а й мати змогу у вільний час зайнятися улюбленою справою – розгадувати кросворди – та ще й  виграти приз.

Подробнее...

Вітаємо Ювіляра

Відомому запорізькому журналісту Миколі Володимировичу Клименку виповнилося 90 років. «Запорізька правда» багато років була його газетою, тут він працював завідуючим відділом, вів велику громадську роботу. Вітаючи сьогодні Ювіляра від імені правління ЗОО НСЖУ, публікуємо розповідь про нього  його колеги, ветерана журналістики Жана Кучмія.

Подробнее...

Нові книги запорізьких письменників – членів НСЖУ

У рамках виконання Програми сприяння розвитку інформаційної галузі Запорізької області на 2016-2020 роки у 2019 році видано книги запорізьких авторів: «Література Запорізького краю: хрестоматія творів кінця ХХ — початку ХХІ століття» та «Прозора межа мови: Фотоальбом поезій» авторства членів нашої спілки Олександра Медка та Сергія Лаврова. Книги вийшли накладом по 500 примірників кожна.

Подробнее...

Вітаємо колег!

На цьому тижні свій День народження відзначають:

Подробнее...