Журналісти-переселенці на Параді зірок

Журналісти з окупованих територій, які знайшли  прилисток в Запоріжжі, мали змогу насолодитися яскравим шоу – концертом, створеним колективами  Запорізького академічного симфонічного оркестру з нагоди свого 65-річчя. Це вже друга зустріч з музикантами  в рамках акції «Обласна філармонія – журналістам-переселенцям», яку організував Центр журналістської солідарності ЗОО НСЖУ.

Детальніше...

На крилах джазу

У  камерному залі Запорізької обласної філармонії відбувся перший захід в рамках благодійного мистецького проекту «Обласна філармонія – журналістам-переселенцям». Про низку музичних зустрічей двічі на місяць домовились керівники Центру журналістської солідарності з генеральним директором – заслуженим працівником культури України Іриною Конаревою.

Детальніше...

На шляху до професії

Почалися заняття в Школі журналістики Івано-Франківської обласної спілки журналістів НСЖУ. Молоді слухачі Школи мали зустріч із фахівцями телерадіокомпанії «РАІ», які ознайомили їх з діяльністю колективу.

Детальніше...

З пам’яті народу не викреслити…

У Запорізькому центрі журналістської солідарності відбувся захід з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні. Співкоординатор Центру, відповідальний секретар Запорізької обласної організації НСЖУ Валентина Манжура у вступному слові, зокрема, відзначила:

Детальніше...

Журналісти і війна

Тема чергового тренінгу для медійників «Запорізькі ЗМІ про війну. Аналіз публікацій, проблеми, пропозиції», який  відбувся у Запорізькому Центрі солідарності журналістів, сьогодні, більш, ніж актуальна.

Детальніше...