Спорт

Спорт (143)

Дворазова чемпіонка  світу зі змішаних єдиноборств ММА Марія Клейн  та її тато і тренер Ахмед Клейн завітали до студії віжн-радіо «На дотик», аби розповісти  про історію успіху 16-річної спортсменки з Оріхова і її надзвичайну жагу  до перемоги. А ще – про підтримку багатьох  людей, серед яких були і журналісти, зокрема, редакторка оріхівської газети Світлана Карпенко, і військові ЗСУ,  які  допомогли дівчині  потрапити на чемпіонат світу в Абу-Дабі,  де на весь світ лунав наш гімн і майорів український прапор. З гостями спілкувалася ведуча етеру Ольга Вакало.

В Івано-Франківську, вже традиційно, в День Незалежності України відбувся забіг у вишиванках «Вишиванка IF RUN».

Уперше «Забіг у вишиванках» відбувся 2019-го, коли Івано-Франківськ приєднався до міст-учасників Всеукраїнської бігової ініціативи #забігувишиванках, організатором якого стала відома олімпійка Неля Непорадна.

10 кілометрів заради життя наших воїнів та 226 тисяч 519 гривень для ЗСУ від прикарпатських рятувальників.  

Напередодні Дня Незалежності України прикарпатські рятувальники ініціювали проведення в Івано-Франківську благодійного велозаїзду «Fireway – разом до перемоги», на підтримку Збройних сил України. У заході взяли участь майже сто учасників: рятувальники, представники Асоціації велосипедистів Івано-Франківська та громадськості.

Квітень - той самий місяць, коли найпопулярніші ігрові види літнього та зимового спорту - футбол і хокей - завжди сполучалися в більшості країн Європи. Принаймні, за півстоліття з гачечком поручуся. На жаль, підступна епідемія нині відчутно втрутилася в ситуацію, й ще в березні призупинилися національні змагання майстрів м’яча та шайби. Ну а міжнародні, з їхніми шестизначними сумами призового фонду, - поготів.

Утім, наші сусіди-білоруси цей тренд не підхопили, продовживши чемпіонати своєї країни. Причому, якщо хокеїсти тамтешньої Екстраліги й так накотили на фініш, й дограти календар вважалося логічним кроком, то сезон на зелених полях саме стартував.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 36