Суспільство

Суспільство (373)

Італійці дуже люблять прикрашати свої дворики малими архітектурними формами на релігійну тему та просто для впорядкування ділянки. Це стосується і релігійних куточків прямо на вулиці будинку і всередині дворика.

Учора ми розмовляли із 75-річною литовкою пані Бронею, в будинку якої я мешкаю. Літня жінка поділилася побоюванням, що після тієї підтримки, яку держави Балтії надали Україні, для рашистів вони стали «ворогом номер два». Литовцям тривожно, але вони твердо стоять на своєму - як стояли 700 років тому, коли на мапі світу з’явилося місто Вільно.

Гібридна війна – це війна, що ведеться більш, ніж на одному фронті. Один із них – інформаційний – очолили журналісти. Після початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну дедалі більше інформаційників між умовним пером і зброєю обирають останнє. Та більшість обіцяють після перемоги повернутися до улюбленої професії. Серед них – розслідувач і відеооператор із Коломиї Андрій Флоря.

Увечері 16 січня  відбувся мітинг на підтримку України біля пам’ятника князю Гедемінасу в центрі Вільнюса. Уже 40 разів по понеділках збираються тут українці, литовці, білоруси... А цього разу російські громадяни привселюдно спалили прапор своєї країни, а потім – і власні паспорти.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 94