Общество

Общество (268)

На початку квітня на Запоріжжі відбувся Всеукраїнський саміт працівників освіти з проблем медіаосвіти та медіаграмотності. У саміті взяла участь і виступила з доповіддю «Медаосвіта та державна політика» відповідальний секретар ЗОО НСЖУ Валентина Манжура. Публікуємо текст її виступу.

Що ми повинні мати на увазі, які чинники враховувати, оцінюючи зв”язок взаємодію цих важливих передумов побудови громадянського суспільства?

Відбувся Третій Фінансовий Ярмарок для представників малого та середнього бізнесу України за участі представників фінансового сектору та міжнародних донорів. Проходив він у культурно-виставковому центрі «Парковий». Організатором виступив Німецько-Український Фонд (НУФ) за фінансової підтримки Уряду Німеччини через банк розвитку KfW. Ярмарок пройшов у форматі конференції та нетворкінг-зони.

Вечер. Все домашние дела сделаны. На работу теперь уже только завтра. "Наконец-то пару часов, чтобы всё-таки узнать, чем закончится роман главных героев книги," - думаю я. Но сигнал смс-сообщения в корне изменил мои планы. Вышел новый видеоролик моего любимого блогера! Руки так и чешутся, чтобы поскорее нажать кнопку «PLAY» и посмотреть его. В итоге, книга так и осталась лежать на книжном столике.

Сразу семь социальных инициатив разработали и готовятся реализовать запорожские подростки, участники проекта «Лига успеха» благотворительного фонда «Импульс.ЮА». Инициативы очень разные – от борьбы с буллингом до мастер-классов в детских домах. Каждому из мини-проектов нужна поддержка - ресурсами, волонтерами, информацией. За этой помощью подростки обращаются к запорожцам.

«В началоНазад12345678910ВперёдВ конец»
Страница 1 из 67