Дорогие коллеги, соратники по журналистскому цеху!

http://jerait.com

Сегодня – наш день, наш с Вами профессиональный празник. И мы искренне поздравляем вас! Этот год особый и для нашей журналистской организации – Национальному союзу журналистов Украины – 55 лет.

Достойная дата, достойные дела за плечами. Творческий союз работников масс-медиа объединил в своих рядах лучших и социально активных людей. События, которые мы сейчас переживаем вместе со страной, подтвердили: журналисты – одна из движущих сил общества, его голос, его душа. И этим можно гордиться.

И пусть в свой профессиональный празник все мы – на работе. Наша журналистская судьба щедра  и в будни, и в празники мы – вместе со всеми. И наше печатное слово, голос в радиоэфире и события в объективе телекамеры люди всегда ждут с нетерпением. И это, пожалуй, самый главный для нас празник.

Желаем всем творческих удач, добра, здоровя и мирного неба над головой!

Правление ЗОО НСЖУ

Шановні колеги!

Від щирого серця вітаю Вас з нашим професійним святом - Днем журналіста!

У всі часи робота журналіста була нелегкою, почесною та затребуваною.

Обравши цю професію, Ви взяли на себе велику відповідальність за кожне слово, сказане в ефірі чи надруковане на сторінках газет. Я впевнений, журналісти Дніпропетровщини, як і всі українські журналісти, з честю виконують професійний обов’язок перед своєю аудиторією, широким колом читачів, слухачів та глядачів.

У цей святковий день бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку та тепла. Нехай обрана професія завжди приносить Вам лише задоволення, робота буде об’єктивною та відповідальною, а аудиторія – вдячною. Нових Вам ідей, творчого довголіття, результативних пошуків та сміливих починань.

Зі святом, дорогі колеги!

З повагою

Олексій Ковальчук,

голова Правління Дніпропетровської обласної організації НСЖУ,

секретар НСЖУ

Шановні працівники засобів масової інформації та ветерани журналістики!

Щиро вітаю вас з професійним святом та 55-річчям з дня заснування Запорізької обласної організації спілки журналістів України!

Чесна журналістика – невід’ємна складова демократичного суспільства. Засоби масової інформації покликані об’єктивно висвітлювати події, однак, крім простого інформування, вони у значній мірі впливають на настрої людей, їх поведінку, направленість громадянської активності. Роль журналістів значно зростає у критичні періоди розвитку суспільства, коли воно особливо потребує точних оцінок та характеристик ситуації.  Недарма працівників засобів масової інформації  називають „четвертою владою”, що підкреслює їх значимість та впливовість. Але влада – не лише великі можливості, але й велика відповідальність. Тому нехай ваша позиція буде виваженою, а розуміння об’єктивних реалій визначальним у вашій професійній діяльності. Будьте у цьому завжди послідовними і пам’ятайте про своє головне покликання – служити істині, утвердженню добра та розвитку суспільства.

Нехай ваші помисли будуть чистими, думки щирими, а слово – переконливим.  

Творчих Вам пошуків, натхнення, енергії, щастя, добробуту, більше радісних подій у житті!

З повагою,

начальник регіонального відділення 

Фонду державного майна України 

по Запорізькій області

Павло Матвієнко

http://jerait.com