Ветеранів мікрофону привітали з професійним святом

http://jerait.com

День радіо, який за радянських часів святкували 7 травня, для ветеранів-журналістів і понині залишився червоним днем у календарі.

Тож первинна міжрайонна організація НСЖУ спільно з колективом телекомпанії «ТБ-Бердянськ» запросила тих, чия доля була пов’язана з радіо та телебаченням, у гості саме в день професійного свята. До телекомпанії завітали ветерани Лариса Добриця, Ганна Паращук, Володимир Бадєєв, Валерій Казачковський та Микола Соловйов. Всі вони значну частину життя пропрацювали у електронних засобах масової інформації Бердянська та району.

Під час свого візиту до телекомпанії ветерани-журналісти поспілкувалися з колективом, поцікавилися новинами НСЖУ, відвідали головну студію та обмінялися думкам щодо роботи колег у сучасних умовах. Директор телекомпанії, голова первинної міжрайонної організації НСЖУ Вікторія Горбатко провела для гостей екскурсію по телекомпанії, розповіла про досягнення і проблеми телевізійників. Приємною для ветеранів була зустріч з колегами по творчому цеху, а нині працівниками телекомпанії, членами НСЖУ Людмилою Шаталовою, Іриною Білаш, Галиною Плахотник. Спільні теми знайшлися і з молодими журналістами телекомпанії.

Ветерани були щиро вдячні за запрошення і теплу зустріч. А колектив телекомпанії на чолі з Вікторією Горбатко запропонували зробити святкування Дня радіо  для ветеранів мікрофону доброю традицією.

http://jerait.com