Заява Секретаріату Запорізької обласної організації НСЖУ

http://jerait.com

Час, коли наша країна переживає тяжкі часи, коли сепаратистські провокації дестабілізують ситуацію на Південному сході України,  вимагає, як ніколи, згуртованості всього суспільства і, журналістського загалу зокрема.

Мусимо відчути відповідальність за кожне наше написане чи сказане слово, за об’єктивність і виваженість інформації, яку ми доносимо суспільству. Не створювати додаткової напруги, а навпаки сприяти згуртованості і толерантності суспільства – ось головне наше завдання. Не допустити розповсюдження сепаратизму в наш регіон.

Тому що в останні кілька днів почастішали активні намагання вийти з радикальними протестами за межі Донбасу. Підтвердження тому – вчорашній ролик-звернення людей в масках, що перебувають в захопленій будівлі Луганского СБУ. Вони, представившись запоріжцями, закликали до зброї. А це вже – серйозне порушення Конституції та законодавства, що тягне за собою кримінальну відповідальність

На такі спроби і заклики повинна бути відповідно сувора реакція правоохоронних органів та влади. На Запоріжжі сепаратисти не користуються підтримкою. Але є люди, які намагаються і у нас насаджувати ці погляди, дестабілізувати ситуацію. Їх ватажок - Артем Тимченко на превеликий жаль, має відношення до журналістики. І розмістив заклик до зброї на сайті газети «Искра». 

Вважаємо, що він, як і всі, хто воює із своєю країною під чужими прапорами,  повинен понести покарання за свої протиправні дії. Запоріжжя - це Україна. І ми самі, без чужих прапорів і ультиматумів наведемо у себе порядок.

Секретаріат ЗОО НСЖУ

http://jerait.com