Потрібна наша допомога!

http://jerait.com

Запорізька тележурналістка, блогер Наталя Леоненко - молода, красива, талановита, здорова - неочікувано і раптом  опинилася один на один з підступною хворобою. Хто, як не ми, як не наше журналістське братство, допоможе? Одній нашій колезі не впоратись! Дуже підступний ворог протистоїть їй – онкологічне захворювання.

У неї – залізна сила волі, рішучий характер, оптимізм, віра в одужання і обнадійливі перспективи у боротьбі з недугом. ЇЇ підтримують близькі люди. Не вистачає головного – коштів, бо лікування дороге і тривале. У молодої родини закінчилися всі резерви.

Кожен з нас, дорогі колеги-журналісти, може допомогти, кожен внесок – то ваша частка у створення чуда, в перемогу Наталки над хворобою, в повернення нашої колеги до повноцінного творчого життя! Ми – можемо! Це зовсім небагато і не важко – перерахувати посильну суму на лікування. Допоможемо разом! Поспішайте творити добро!

Кошти для лікування нашої колеги Наталі Леоненко: можна переказати на рахунок чоловіка Наталі – Тімура Леоненка: 5168 7427 1496 0170 в Приватбанку.

http://jerait.com