Відбувся скайп-мост «Запоріжжя – Івано-Франківськ»

http://jerait.com

У березні до нашої Запорізької журналістської організації звернулася Івано-Франківська обласна організація НСЖУ з пропозицією провести скап-мост між журналістськими спільнотами нашого краю та Івано-Франківщини.

І ось подія відбулася. У кабінеті головного редактора газети «Индустриальное Запорожье», заступника голови ЗОО НСЖУ Володимира Дупака зібралися представники регіональних ЗМІ, яким не байдуже, чи будуть разом Схід та Захід України.
      
Запорізьку обласну організацію НСЖУ представляли її голова Наталя Кузьменко, головний редактор газети «Запорізька  правда» Алла Кобинець та головний редактор газети «Запорозька Січ» Олександр Верьовкин – члени секретаріату ЗОО НСЖУ,  Ганна Кліковка – заступник редактора газети «Запорізька правда» та Ольга Вокало - редактор ЗОДТРК. Подію висвітлювали дві знімальні групи - ЗНТРК «ТВ-5» та Запорізької телерадіокомпанії.       
     
У студії ОТБ «Галичина» зібралися наші колеги: Вікторія Плахта – голова ІФОО  НСЖУ, Ольга Бабій – генеральний директор  ОТБ «Галичина», Галина Держипільска – старший редактор ОДТРК «Карпати», Петро Парипа - головний редактор газети «Галичина», Олег Головенський – головний редактор агенції новин «Фіртка», Михайло Захарчук - випускаючий редактор газети «Нова Зоря».
     
Під час скайт-мосту обговорювалися такі теми, як кому вигідна інформаційна війна проти України, як журналісти можуть об`єднати Україну, якими повинні бути професійні стандарти журналістики в кризові моменти для держави, які настрої панують на наших територіях та майбутня співпраця наших журналістських організацій. Журналісти дійшли висновку, що відсутність чіткої національної політики в Україні – причина дестабілізації суспільства.
   
В обох студіях зразу ж було знайдено порозуміння з приводу всіх актуальних питань. До того ж з`ясувалось, що Галина Держипільська - народилася у Бердянську, а наша Ганна Кліковка деякий час працювала у Прикарпатті.
   
Запорізькі та Івано-франківські журналісти домовились постійно обмінюватися інформаційними матеріалами, вже найближчим часом провести скайп-мост між Школами молодого журналіста наших областей. Планується також обмін делегаціями  для ближчого знайомства та вивчення журналістського досвіду.

http://jerait.com