Тридцять пісенних років Анатолія Сердюка

http://jerait.com

В Палаці культури «Орбіта» відбувся ювілейний концерт співака, композитора, журналіста Анатолія Сердюка – заслуженого працівника культури, члена Асоціації діячів естрадного мистецтва, Почесного журналіста України, лауреата і дипломанта 20 українських та міжнародних конкурсів і хіт-парадів. У творчому доробку Анатолія 150 пісень, 10 CD-дисків, 2 DVD, 4 нотних збірника, 10 сольних концертних програм, 1300 виступів в Україні й за кордоном, 12 відеокліпів, 9 телеконцертів, телефільм «Ми з ясних зір».

У Анатолія багато шанувальників, і про свідчить повний аншлаг на його ювілейному концерті. Кожен номер програми супроводжувався оплесками, глядачі висловлювали щире захоплення всіма концертними номерами. У пісенній виставі взяли участь колеги Анатолія по сцені – відомі народні колективи – «Запорожці», «Пернач», «Оксамит», знані вокалісти, дитячі ансамблі. Їх яскраві виступи стали творчим подарунком Сердюку на знак поваги до його плідної тридцятирічної діяльності. 

Привітала співака-журналіста голова Запорізької обласної організації НСЖУ Наталія Кузьменко.  

- Цього року наша всеукраїнська творча Спілка відзначає 60-річчя. Знаково, що рівно половину з них співає наш колега Анатолій Сердюк. Ми бажаємо тобі, Толю, щоб ще 30 років ти дарував своїм шанувальникам патріотичні українські  пісні, а потім святкував свій 60-річний творчий ювілей.

Наталія Кузьменко вручила Спеціальну Подяку від голови Національної Спілки журналістів України Сергія Томленка за великий творчий внесок у розвиток української культури та вірність ідеалам журналістики.

Наталія Вадимова

http://jerait.com