Журналісти токмацької газети «Таврія» - срібні призери Всеукраїнського Квесту з цивільного захисту «Створи власну територію безпеки» для представників мас-медіа

http://jerait.com

31 травня – 2 червня у Бердянську за підтримки народних депутатів України Олександра Пономарьова та Сергія Валентирова, відбувся Всеукраїнський фестиваль журналістів «Азовське літо - 2019». Цього року його учасниками стали понад 60 представників друкованих, електронних та інтернет-ЗМІ з 12 областей України.

Родзинкою нинішнього Всеукраїнського фестивалю журналістів «Азовське літо-2019» став Всеукраїнський Квест з цивільного захисту «Створи власну територію безпеки» для представників мас-медіа.

Його організаторами виступили Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Запорізька обласна організація Національної спілки журналістів та виконавчий комітет Бердянської міської ради. Генеральний спонсор змагань - Група компанії «Фокстрот».

На команди-учасниці квесту чекали 7 захоплюючих етапів. На кожному із них журналістам доводилося демонструвати свої знання з питань безпеки життєдіяльності, блистати ерудицією, проявляти вміння ліквідувати умовну пожежу за допомогою вогнегасника, рятувати постраждалого із зони хімічного забруднення, влучати в мішень із пожежного ствола, надавати долікарську допомогу, пройти нелегкі психологічні випробування та «врятувати потопаючого».

За підсумками захоплюючих і видовищних етапів бронзовими призерами квесту стала збірна команда журналісток засобів масової інформації із Кіровоградської, Харківської та Закарпатської областей. Дівчата ви класні!
Почесне срібло завоювала збірна команда ЗМІ Запорізької та Дніпропетровської областей, у складі якої виступали токмацькі журналісти: директорка медіа-центру і головний редактор токмацької газети «Таврія» Людмила Арман, редакторка інтернет-порталу «Голос Токмаччини» Яна Олійник, шеф-редактор інтернет-газети «Суботній Токмак» Михайло Арман, журналістка газети «Михайлівські новини» Катерина Волгіна і журналістка Оксана Лимар із Нікополя Дніпропетровської області.

Чемпіонами квесту «Створи власну територію безпеки» стала команда журналістів регіональних ЗМІ.

- Популяризація здорового способу життя та виховання культури безпечної поведінки – запорука безпечного майбутнього усієї країни. Особливо гостро постає це питання під час літнього оздоровчого відпочинку. Показово, що дбають про це не тільки рятувальники і журналісти, а й організації, які у своїй діяльності керуються принципами безпеки та захисту співробітників та споживачів. За допомогою підтримки журналістів ще більше дітей та дорослих будуть знати правила безпеки, жити радісно, адже комфортно там, де безпечно, - зазначила начальник сектору зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Запорізькій області підполковник служби цивільного захисту Юлія Баришева, яка вручила переможцям і призерам квесту Грамоти і цінні подарунки.

Спеціальний приз глядацьких і суддівських симпатій отримала капітан срібної команди журналістів Людмила Арман.

- Для нас головне у квесті були не перемога і не участь, а можливість перевірити свої знання з цивільного захисту населення, навчитися тому, що ми, можливо, ще не вміємо. У нас це вийшло! І тепер я впевнена, що якщо не приведи Боже, станеться якась надзвичайна ситуація у побуті, на воді, на дорозі, ми не будемо стояти осторонь, видивлятися де там «швидка» чи рятувальники, а зможемо і вогнегасником скористатися, і надати постраждалим першу медичну допомогу, а головне - врятувати чиєсь життя! - резюмувала виступ своєї команди Людмила Арман.

http://jerait.com