У Запоріжжі журналісти провели концерт пам'яті жертв Майдану

http://jerait.com

У арт-клубі  «7-ий Док»  відбувся концерт пам`яті жертв  Майдану. Його організаторами і авторами стали відомі запорізькі журналісти і музиканти Валентин Терлецький та Тарас Василенко.

Як розповів Тарас, задумувався концерт з позитивною тематикою - 45 років творчості на двох. Але у зв'язку з трагічними подіями в Україні журналісти вирішили присвятити його пам'яті загиблих на Майдані і в регіонах  країни. Під час заходу було проведено збір для нашого постраждалого земляка - Андрія Бєлікова, який жорстоко побитий, із зламаною рукою, перебував в Київському СІЗО.

Музикант Тарас Василенко (гітара, губна гармоніка, вокал) відомий своєю участю в найпопулярнішій групі Запоріжжя "КРАПКА", а також сольними концертами. Його називають запорізьким Висоцьким. Тарас співає свої пісні, а також хіти відомих виконавців з текстами українською мовою.

Валентин Терлецький - лідер культової запорізької групи "ДЕКАДАНС" (заснованої 22 роки тому), автор пісень, музикант, поет і письменник. Одна з останніх його книг "ХМАРОЧОС" вельми точно описує суть нинішніх подій в Україні, хоча вввийшла з друку на початку 2000 року.

Пресс-служба ЗОО НСЖУ

http://jerait.com