І музика, що в серці ожива…

http://jerait.com

Давня дружба і творче співробітництво пов’язують Запорізьку обласну організацію НСЖУ та колектив Запорізької обласної філармонії. В рамках спільного проекту «Творчі зустрічі» в прес-центрі «Журналіст» традиційно проводяться прес-конференції за участю відомих митців, круглі столи, спілкування у дружньому колі. В свою чергу, артисти завжди раді бачити на своїх концертах і працівників запорізьких ЗМІ, і ветеранів журналістики, для яких відвідування таких заходів завжди безкоштовне.

Ось і нещодавно ветерани побували на концерті академічного ансамблю пісні і танцю «Запорожці» з поетичною назвою «два кольори. Послухали хіти української естради ХХ століття, народні пісні, українські фольклорні твори у сучасній обробці, подивилися виступ танцювальної групи ансамблю та юних обдарувань з будинків дитячої творчості Запоріжжя.

Задоволення отримали і гості, бо концерт був емоційним і цікавим, і артисти, бо глядачі нагороджували їх виступи гучними оплесками, щирими словами подяки за талант та яскравими осінніми квітами. Головне ж, що це дійство стало справжнім святом для всіх учасників заходу.

http://jerait.com