Будні і свята запорізької спілки

http://jerait.com

Саме в такому руслі визначалася черга денна серпневого засідання секретаріату ЗОО НСЖУ. Розпочалося воно з приємних подій. Голова організації Наталія Кузьменко вручила секретарю первинної журналістської організації найпопулярнішої на Запоріжжі радіостанції «Великий Луг» і водночас її керівнику Наталії Агарковій Почесний Знак НСЖУ, яким її було нагороджено до Дня журналіста. 

Було також прийнято рішення по зверненню в ЗОО НСЖУ ветерана організації, відомого журналіста та письменника Івана Кушніренка із Гуляйполя щодо підтримання клопотання місцевої райдержадміністрації про присвоєння йому звання «Заслужений журналіст України». Секретаріат проголосував одноголосно за підтримання цього клопотання.

Наступним питанням був прийом в члени НСЖУ. Наші лави поповнили молода журналістка Катерина Волгіна з районної газети «Михайлівські новини» та досвідчений запорізький тележурналіст Андрій Бичков.

А далі пройшло детальне обговорення організації і проведення на Запоріжжі церемонії всеукраїнського масштабу – урочистого підбиття підсумків та нагородження переможців творчого конкурсу НСЖУ, яка відбуватиметься 17-18 червня. До цих пір такі щорічні церемонії проводилися виключно в Києві. 

Запоріжжя дає старт такого роду виїзним заходам. Саме нам першим довірено провести церемонію, на яку з’їдуться журналісти з усієї України, тому що Запорізька обласна організація НСЖУ вже другий рік поспіль визнається переможницею в номінації «Краща журналістська організація України». 

Тож на засіданні секретаріату було детально обговорено план заходу та визначено відповідальних за кожну його локацію.

Члени секретаріату також обговорили поточні заходи та завдання – серед яких врегулювання питання оренди приміщень, поточного ремонту прес-клубу та визначення найближчих заходів організації.

Валентина Бистрова

http://jerait.com