Прем’єра радіоп’єси журналіста і воїна

http://jerait.com

В ефірі «Радіо Запоріжжя» Запорізької філії НСТУ відбулася прем’єра радіоп’єси «Бліндаж». Її автор – Геман Дубінін, член НСЖУ, радіожурналіст, учасник АТО – в період шостої хвилі мобілізації служив у другому дивізіоні третьої батареї 128-ої окремої гірсько-піхотної Закарпатської бригади сухопутних військ Збройних сил України.

Журналіст розпочинав службу з навчання на Новояворівському полігоні у Львівській області, потім воював в зоні АТО на території Луганської та Донецької областей.

Під час служби Герман Дубінін отримав двостороннє запалення легенів. Лікувався в кількох шпиталях. Саме тоді в журналіста й виник задум написати п’єсу «Бліндаж». Згодом вона була опублікована на сайті Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України.

Після повернення зі служби в зоні АТО, в жовтні 2016 року, Герман Дубінін вирішив адаптувати п’єсу до радіоформату. У квітні відбувся аудіозапис п’єси. Завдяки вдало підібраним звуковим ефектам, які передають справжню атмосферу життя на передовій, і філігранній роботі звукорежисера Сергія Конашевича, п’єса «Бліндаж» отримала своє друге дихання вже в радіоформаті.

Додамо, що радіоп’єсу «Бліндаж» Запорізька філія НСТКУ представляє на творчий конкурсі третього Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну», який відбудеться в Черкасах наприкінці травня нинішнього року.

Валентина Бистрова

http://jerait.com