Запорізька обласна організація НСЖУ: підсумки, перспективи

http://jerait.com

В первинних організаціях Запорізької обласної організації НСЖУ завершилася звітно-виборча кампанія. П’ять років каденції стали для медіаспільноти не тільки часом напруженої роботи, цікавих справ, заходів, творчих знахідок, навчання і професійного вдосконалення, але й періодом боротьби за права журналістів, за свободу слова і вільні ЗМІ. В цій діяльності наша організація згуртувалася і зміцніла. Журналісти вчаться відстоювати своє право на безпечну професійну діяльність на демократичних засадах та найвищому рівні відповідальності.

Безумовно, вирішити всі проблеми не вдалося. І в цьому наша журналістська спільнота сподівається на більш дієву допомогу влади, особливо ж – в процесі реформування комунальних ЗМІ.

Що ж стосується внутрішньоспілчанського життя, воно було активним і цікавим в більшості первинок. Тому члени спілки довірили їх керівникам і надалі очолювати журналістські осередки

В двох великих первинних організаціях – Бердянській міській та Енергодарській змінилися секретарі, які до цього багато років поспіль їх очолювали - Віктор Михайличенко та Оксана Загуста. Вони передали естафету творчої роботи та спілчанських справ своїм колегам Юлії Тисленко та Тетяні Ярошук. 

Підсумки, здобутки та перспективи роботи Запорізької обласної організації НСЖУ журналістська спільнота обговорить на звітно-виборчій конференції в п’ятницю, 24 березня 2017 року. Також на конференції буде обрано правління обласної організації, його голову та делегатів на з'їзд НСЖУ, який відбудеться 20-21 квітня в Києві.

http://jerait.com