Інтелектуальні змагання журналістів

http://jerait.com

Журналісти Мелітопольського міського  осередку Запорізької обласної організації НСЖУ змагалися за звання найерудованіших та найрозумніших. Гра у брейн-рінг зібрала майже всіх працівників паперових та електронних засобів масової інформації.

П’ять команд журналістів та одна – від благодійної організації «Сяйво надії» -  змагалися впродовж кількох годин. За підсумками ігор третє місце посіла команда газети «Наш город», друге місце виборола команда «Главной газеты Мелитополя», а переможцями було оголошено  команди газети «Новий день»  та телерадіокомпанії «МТВ-плюс».  Збірна власних кореспондентів обласних видань отримали грамоти за активну участь.

Голова Запорізької обласної організації НСЖУ Наталя Кузьменко похвалила мелітопольських колег за активність:

- Я найбільше ціную в людях дві риси: розум та професійність, - зауважила Наталя Кузьменко. - Тому сьогодні було особливо приємно спостерігати за тим, як мої колеги грають в інтелектуальну гру, демонструючи свої таланти.

Також цього дня відбулося засідання правління Мелітопольської  міської організації ЗОО НСЖУ. Голова обласної спілки  підвела підсумки роботи  за рік, а також розповіла про плани на найближче майбутнє. Зокрема  рік завершиться аукціоном  на користь   ветеранів-журналістів. Також буде завершено створення Благодійного фонду  «Журналіст  Запоріжжя» та сайту  обласної організації. У лютому  відкриються  філіали регіональної  Школи Молодого  Журналіста у Мелітополі та Бердянську. Наталя Кузьменко вручила престижні нагороди - «Почесний журналіст України»  Ірині Левченко та Ділярі Кудусовій, а Тетяна Полухіна отримала Почесну грамоту обласної організації НСЖУ.

http://jerait.com