Регіональна платформа розвитку місцевого самоврядування

http://jerait.com

Вже другий рік поспіль ЗОО НСЖУ інформаційно співпрацює із Запорізьким регіональним відділенням Асоціації міст України (РВ АМУ), яке очолює Ігор Бірюков. Журналісти запорізьких ЗМІ постійно розповідають про діяльність асоціації по телебаченню і радіо, в газетах та на Інтернет-сайтах.

30 вересня в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID, в Запоріжжі пройде засідання Регіональної платформи розвитку місцевого самоврядування.

Регіональна платформа – це форма засідань керівників громад – членів РВ, керівництва області (представників обласної державної адміністрації та обласної ради) з народними депутатами, для забезпечення підтримки прийняття законодавства, спрямованого на вирішення проблем місцевого самоврядування та окремих регіонів. 

Тобто регіональна платформа – це майданчик для налагодження контактів та взаємодії посадових осіб органів місцевого самоврядування місцевого та регіонального рівня з народними депутатами України для обстоювання позиції та законопроектів, напрацьованих Асоціацією міст України, при розгляді в Парламенті.

Вересневе засідання регіональної платформи відкриває і веде голова Запорізького РВ АМУ – міський голова м. Запоріжжя В.В. Буряк.

З інформацією про хід проведення Децентралізаційного марафону в Запорізькій області в 2016 році та завдання по реформуванню органів місцевого самоврядування у 2017 році перед присутніми виступлять І.О. Бірюков І.О. – виконавчий директор Запорізького РВ АМУ та М.І. Трипольська – регіональний консультант Офісу реформ Запорізького РВ АМУ.

Про особливості та проблеми формування місцевих бюджетів на 2017 рік учасникам регіональної платформи розкажуть В.І. Малиш – заступник Запорізького міського голови та О.П. Оляніна - регіональний консультант Офісу реформ Запорізького РВ АМУ.

В засіданні регіональної платформи також візьмуть участь народні депутати України від Запорізької області, керівники органів місцевого самоврядування – члени Запорізького РВ АМУ.

Напрацьовані рекомендації та досвід з обговорюваних питань будуть представлені на широкий загал для використання в роботі.

Засідання регіональної платформи відбудеться 30 вересня о 10.00 годині, в приміщенні Запорізької міської ради: пр. Соборний, 206 (мала зала засідань).

Запрошуємо журналістів взяти участь у висвітленні цього заходу!

Тетяна Вощинська

http://jerait.com