Увага конкурс!

http://jerait.com

Оголошено прийом робіт на польсько- український конкурс журналістської майстерності-2015.

Асоціація польських журналістів, Національна спілка журналістів України, та Незалежна медіа-профспілка України запрошують українських журналістів до участі у Польсько-українському конкурсі журналістської майстерності - 2015.

У Конкурсі можуть брати участь журналісти, які висвітлюють актуальні суспільні та громадські проблеми. Роботи журналістів мають бути присвячені боротьбі за демократію, відстоюванню свободи слова, розвитку самоврядування, подоланню корупції, встановленню прозорості в урядуванні, відстоюванню прав людини, тощо. 

В рамках Конкурсу будуть присуджені наступні призи: Головний приз - 3 000 PLN, Приз за друге місце - 2 000 PLN, Приз за трете місце - 1 000 PLN. 

На конкурс можна подавати як індивідуальні, так і колективні роботи. Кожен автор чи авторський колектив можуть представити не більше 3 робіт, кожна з яких буде оцінюватися окремо. Умовою прийняття роботи є її творчий (авторський) характер. 

На конкурс приймаються матеріали, опубліковані в українській пресі, які вийшли на радіо, телебаченні та Інтернеті в період з 1 жовтня 2014 по 30 листопада 2015 року.

Заявки та роботи приймаються до 05 грудня 2015 року. Заповнену заявку, два додатки (про авторські права і обробку персональних даних) слід подати у роздрукованому вигляді у шести примірниках, з додаванням 6 примірників газетних вирізок, або 6 примірників дисків CD / DVD на наступну адресу: Національна спілка журналістів України (НСЖУ), Хрещатик, 27 А, 01001 Київ, Україна http://nsju.org. 

Результати Конкурсу будуть оприлюднені 18 січня 2015 року. Роботи переможців конкурсу роботи будуть опубліковані на веб-сайтах Асоціації польських журналістів, Національної спілки журналістів України, Незалежної медіа-профспілки України, а також у польському журналі «Форум журналістів».

http://jerait.com