Freedom House запрошує до участі у конкурсі фотографій та художніх проектів

http://jerait.com

Freedom House приймає роботи на Четвертий щорічний конкурс фотографій та художніх проектів «Образи утиску і свободи».

Запрошуємо людей, які займаються фотографією та образотворчим мистецтвом,  як професійно, так і аматорські, подавати свої роботи (фотографії, карикатури, літографії, картини, графіку), що відображають теми свободи, політичної участі, демократії, прав людини та утиску в будь-якій точці світу.

Ті роботи, котрі Freedom House вибере у півфінал, будуть виставлені і продаватимуться на аукціоні на заході зі збору коштів 14 травня 2015 року у Вашингтоні, округ Колумбія. Фотографія, що переможе, буде показана на вебсайті  Freedom House, його сторінках у Фейсбуці та Твіттері  та отримує грошовий приз у розмірі $300.

Будь ласка, до п’ятниці, 10 квітня 2015 року подавайте свою роботу на конкурс на сторінці

http://org2.salsalabs.com/dia/track.jsp?key=-1&url_num=1&url=https%3A%2F%2Ffreedomhousedc.wufoo.com%2Fforms%2Fzno62n603mnxvp%2F 

Дізнатися більше та подивитися на обрані фотографії з минулорічного аукціону ви можете за посиланням:  http://org2.salsalabs.com/dia/track.jsp?key=-1&url_num=2&url=https%3A%2F%2Ffreedomhouse.org%2Farticle%2Fcall-entries-2015-images-repression-freedom-photography-art-contest%2523.VOURXm13MqU

Ті митці, чиї роботи будуть відібрані, отримають про це повідомлення електронною поштою. Фотографії, що подаються, повинні бути виключною власністю митця.

Більше інформації про Freedom House можна отримати тут  https://freedomhouse.org/

http://jerait.com