Запрошуємо на круглий стіл

http://jerait.com

26 лютого 2015 року,  об 11-00, у прес-центрі «Журналіст» (м. Запоріжжя, пр. Леніна, 152, 2 поверх) відбудеться круглий стіл за темою:

Регіональні медіа замовчують війну. Що це непрофесіоналізм,  саботаж  чи інформаційна диверсія? 

Моніторинг регіональних ЗМІ, здійснений експертами Інституту демократії ім. Пилипа Орлика у січні 2015 показав, що найгостріша сьогодні проблема – неоголошена війна Росії проти України – в регіональних ЗМІ висвітлюється поверхово, непрофесійно. Друковані видання, як і сайти, не мають редакційної політики щодо висвітлення проблеми, не шукають цікавих тем, а йдуть виключно за фактажем. На каналах ТБ та шпальтах газет не вистачає аналітичних матеріалів, аналізу ситуації, необхідних порад.  Чим це пояснити? Як правильно висвітлювати війну, щоб не сприяти російській пропаганді ? Ці та інші питання будуть порушені під час засідання.

В  засіданні круглого столу візьмуть участь:

Світлана Єременко, медіаексперт, керівник проекту з моніторингу регіональних медіа, виконавчий директор Інституту демократії ім. Пилипа Орлика, (м. Київ)  та Олег Покальчук, соціальний психолог, письменник, публіцист (Київ). А також відомі запорізькі журналісти, які працювали в зоні АТО та активно висвітлюють тему війни у місцевих ЗМІ.

Запрошуємо до участі в обговоренні цієї важливої теми редакторів, журналістів, лідерів громадських організацій.

Захід ініційований Інститутом демократії ім. Пилипа Орлика (м. Київ) за підтримки USAID через Інтерньюз Нетворк. 

Прес-центр ЗОО НСЖУ

http://jerait.com