ІМІ запрошує журналістів на тренінг з безпеки на полігоні

http://jerait.com

19-22 лютого 2015 року Інститут масової інформації за підтримки Ради Європи проводить 4-денний тренінг з безпеки для журналістів та фрілансерів, що висвітлюють події в зоні АТО. Останній день тренінгу учасники проведуть на полігоні та відпрацюють засвоєні навики.

На тренінгу досвідчені тренери детально ознайомлять з питаннями планування поїздки в зону АТО, спорядження для журналістів, особливостями поводження під час обстрілів зі стрілецької та артилерійської зброї, авіації. Розглянуть питання як убезпечити себе від мін, пасток, розтяжок. Навчать працювати під час масових заворушень. Відпрацюють алгоритми дій при евакуації поранених та евакуації зі втечею під час переслідування.

Один день буде виділений для питань надання першої медичної допомоги та медичного спорядження, що необхідне для роботи в зоні АТО.

Останній день тренінгу журналісти проведуть на полігоні, де зможуть на практиці відтренувати здобуті знання та навички. Буде проведена імітація нападів, затримань, евакуацій, поранень.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити анкету (https://docs.google.com/forms/d/1j98DSTdZvuB1_DOZhVAORST3EeX5Ou6xEuAXqgS_w80/viewform) до 12 лютого 2015 року. 

Учасникам необхідно мати власну аптечку та одяг, який використовують під час відряджень у зону АТО.

Кількість місць обмежена. Організатори забезпечують учасникам тренінгу проживання та харчування, а також відшкодовують витрати на проїзд при наявності проїзних документів.

http://jerait.com