Відкрито прийом заявок від журналістів на участь у тренінгу «Виконання Угоди про асоціацію з ЄС – нові виклики та нові можливості для журналістів»

http://jerait.com

Запрошуємо журналістів та редакторів  друкованих та електронних ЗМІ з Харківської, Полтавської, Сумської, Луганської областей до участі у дводенному тренінгу «Виконання Угоди про асоціацію з ЄС – нові виклики та нові можливості  для журналістів», який відбудеться 23-24 січня 2015 року (п’ятниця-субота) у місті Харків. У разі зацікавлення можуть бути розглянуті заявки на участь у тренінгу і від учасників із інших областей України.

Організатор – Молодіжна громадська організація “Сучасний Формат” за підтримки «Європейської програми» Міжнародного фонду “Відродження”. Партнерська організація у Харкові – Міжнародний інститут регіональної преси та інформації.

В якості тренерів проекту вступатимуть Сергій Сидоренко, редактор сайту "Європейська правда" та Анатолій Марциновський (Internews-Україна, "Газета по-українськи")

Участь у тренінгу безкоштовна. Учасникам з інших міст за потреби буде забезпечено проживання у Харкові.

Для участі у тренінгу необхідно до 18 січня 2015 року заповнити он-лайн анкету та надіслати на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (у темі листа зазначити «Тренінг») сканкопію супровідного листа від редакції, який свідчить про сприяння участі працівника у тренінгу.

http://jerait.com