Запрошуємо на тренінги

http://jerait.com

У листопаді розпочинається серія тренінгів для журналістів з питань професійної і безпечної роботи з онлайн-медіа.

Національна спілка журналістів України та Координатор проектів ОБСЄ в Україні запрошує журналістів до участі в тренінгах, присвячених підвищенню знань та удосконаленню практичних навичок роботи з онлайн-медіа.  Тренінги відбудуться у листопаді у Львові (6-7 листопада), Києві (13-14 листопада), Одесі (20-21 листопада), Дніпропетровську(27-28 листопада).

Тренінги складатимуться з наступних сесій: 

1. Веб-аналітика (тенденції онлайн-медіа, переваги та недоліки існуючих систем веб-аналітики, поведінка читачів на сайті, баланс між дотриманням професійної етики та приваблення аудиторії).

2. Візуальний контент (особливості роботи з візуальним контентом, правила створення мультимедійних історій, етика фото- та відеозйомки, використання гаджетів для створення відеорепортажів).

3. Соціальні медіа (використання соціальних медіа як джерела новин, дотримання етичних стандартів при роботі з соціальними медіа, соціальні мережі як спосіб просування матеріалу, правила роботи з коментарями).

4. Цифрова безпека (основи кібер-безпеки в редакції, інструменти безпечних комунікацій, безпека в соцмережах). 

Учасники також виконуватимуть практичні завдання під час навчання.

Тренінги проходитимуть за «кущовим» принципом (до міста, де відбуватиметься тренінг, запрошуватимуться учасників з сусідніх міст).

До участі в тренінгах запрошуються журналісти з центральних та регіональних медіа, які працюють як у інтернет-ЗМІ, так і в традиційних ЗМІ, але використовують онлайн-інструменти для роботи. Перевага надаватиметься кандидатам, які мають досвід роботи з онлайн-медіа, активно беруть участь у діяльності НСЖУ, готові поділитися своїми знаннями з колегами. 

Охочі взяти участь у навчанні мають подати заявку на адресу організаторів – Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  Заявка повинна містити короткий мотиваційний лист (відповідь на питання – чому ви хочете взяти участь у тренінгу) та короткі відомості про претендента і видання, яке він представляє. Учасники з інших міст забезпечуватимуться проживанням у готелі (1 ніч), їм також компенсуватимуть транспортні витрати (квитки на автобус та залізницю). Кількість місць обмежена. 

Інформація щодо організаційних питань за телефонами: (044) 234-52-09, (044) 235-87-66 (Ярослава).

http://jerait.com