Адресна допомога журналістам

http://jerait.com

За ініціативи НСЖУ українські журналісти отримають міжнародну фінансову підтримку на загальну суму 96 000 доларів. Усі ці кошти підуть адресно, конкретним журналістам, передусім у регіонах.

Національна спілка журналістів України та Міжнародна федерація журналістів (МФЖ) за підтримки ЮНЕСКО розпочали проєкт екстреної фінансової підтримки українських журналістів для того, щоб дати їм можливість і далі працювати в медійній галузі.

Розмір одноразової фінансової допомоги становитиме 600 доларів США. Усі заявки розглядатиме спеціальне міжнародне журі, яке проаналізує подання журналістів і сформує фінальний перелік зі 160 претендентів на отримання грантів.

https://nsju.org/novini/yunesko-v-partnerstvi-z-nszhu-ta-mfzh-gotovi-nadaty-finansovu-dopomogu-ukrayinskym-zhurnalistam-zayavka/

Кількість екстрених грантів — обмежена, і серед 160 фіналістів мають бути представники всіх регіонів. 

Просимо щодня стежити за оновленнями у телеграм-каналі НСЖУ, який сьогодні є основним джерелом найоперативнішої інформації про діяльність Спілки.

https://t.me/spilkanews

Звертаємо вашу увагу, що кінцевий термін подання заявок на здобуття грантів – 27 листопада 2022 року (включно). Через очікувано велику кількість заявок, підсумки відбору заявникам будуть оголошені після 12 грудня 2022 року.

Заповнити заявку на отримання гранту можна за цим посиланням.

У разі додаткових питань звертайтесь, будь ласка, за цими контактами:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.    

+38 044 234-49-60

+38 044 235-87-66

http://jerait.com