Запрошуємо на зустріч з представниками Регіональної ради Відзнак

http://jerait.com

14 грудня, об 11.00, у прес-центрі «Журналіст» Запорізької обласної організації НСЖУ відбудеться зустріч з представниками Регіональної ради Запорізької області Відзнак за професіоналізм та милосердя «Орден святого Пантелеймона» та «Медаль святого Пантелеймона».

Спікери заходу: 

Бальченко Ірина Анатоліївна,  голова Регіональної ради Запорізької області Відзнак  за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона». голова Запорізької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України. 

Охматенко Геннадій Олександрович,  Кавалер Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» в номінації «Найкращий лікар» 2018 року, лікар - хірург комунального некомерційного підприємства «Міська лікарня № 2» Запорізької міської ради.

Під час зустрічі будуть висвітлені питання історії Відзнаки та її мети – відновлення в суспільстві засад милосердя та гуманізму, повернення та зміцнення довіри до нелегкої та відповідальної професії - медик.  А також надано інформацію про старт конкурсного відбору сезону 2021 – 2022 років, номінації Відзнаки та нагородження номінантів.

Запрошуємо журналістів взяти участь у  заході!

http://jerait.com