Конкурс журналістських робіт «Суд людською мовою»

http://jerait.com

ГО «Вектор прав людини» оголошує конкурс журналістських робіт «Суд людською мовою». До участі запрошуються журналісти  національних і місцевих ЗМІ та блогери, які висвітлюють судову тематику.

До участі приймаються журналістські роботи в текстовому, онлайн та відео і аудіо форматах на судову тематику. У 2019 році є декілька окремих номінацій, а саме:

1. матеріал, в якому використано посилання на судову трансляцію. Що таке судові трансляції читайте у спеціальному виданні. Доступ до архіву судових трансляцій на ютуб-каналі «Судова влада України».

2. матеріал, в якому використано коментар від комунікаційної команди суду (прес-служба, суддя-спікер, прес-секретар  та інші).

Участь у конкурсі відкрита для авторів, які опублікували матеріали у 2019 році. Кожен учасник_ця може подати необмежену кількість конкурсних робіт, оформивши їх окремими конкурсними заявками. Дедлайн для подачі заявок — 31 жовтня 2019 року.

Усі учасники конкурсу отримають Сертифікати про участь та будуть запрошені на церемонію нагородження, що відбудеться у Києві. Кращі матеріали, визначені Журі, отримають цінні призи.

Щоб узяти участь у Конкурсі, слід:

1. Ознайомитися із Положенням про Конкурс тут

2. Надіслати на електронну скриньку Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. із темою листа «Конкурс журналістських робіт»:

- заповнену заявку на кожен матеріал, котрий ви подаєте на Конкурс;

- матеріали оформлені відповідно до Положення про Конкурс.

Інформаційні партнери Конкурсу: ГО «Медійна ініціатива за права людини», Національна спілка журналістів України, ГО «Інтерньюз-Україна».

У разі запитань звертайтесь, будь ласка, до директорки ГО «Вектор прав людини» Валерії Рибак +380 (50) 411–20–47 або за електронною адресою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Конкурс проводиться в межах проекту «Відкритість судів для ЗМІ та громадськості як запорука верховенства права» ГО «Вектор прав людини» за підтримки програми МАТРА (Посольство Королівства Нідерландів в Україні).

http://jerait.com