Всеукраїнський фестиваль журналістів «Азовське літо-2019» запрошує

http://jerait.com

31 травня - 2 червня 2019 року у Бердянську відбудеться XXI Всеукраїнський фестиваль журналістів „Азовське літо”.

Головною метою фестивалю є сприяння в обміні досвідом журналістів, а також популяризація міста Бердянська як сімейного курорту, туристичного, оздоровчого та культурного центру півдня України.

На захід традиційно запрошуються медіа-експерти, порушуються актуальні теми для медіаспільноти. Учасникам фестивалю пропонуємо обмін професійним досвідом, нові знайомства, ознайомлення з оздоровчими, культурними та розважальними можливостями серця Азова – Бердянська, а також відпочинок на морі.

УМОВИ УЧАСТІ

Для учасників, які брали участь в попередні роки та повністю виконали умови участі у фестивалі, основною умовою є подальший вихід матеріалів протягом двох місяців у друкованих та електронних ЗМІ (статті, інтерв’ю, репортажі, коментарі, нариси та інші матеріали, ілюстративні роботи і т.д.), які розповідають про Бердянськ як про туристичний, оздоровчий та культурний центр півдня України. 
 
Для учасників, які вперше беруть участь у фестивалі журналістів, умовою участі є публікація напередодні заходу в друкованих та електронних ЗМІ матеріалів, які розповідають про Бердянськ, як сімейний курорт, туристичний, оздоровчий та культурний центр півдня України (за потребою друкований, аудіо- та відео матеріал надається організаторами) та за результатами участі - подальший вихід протягом двох місяців статті, інтерв’ю, репортажу, нарисів та інших матеріалів, ілюстративних робіт і т.п. про Бердянськ та переваги відпочинку на березі теплого Азовського моря.

Увага! Від одного засобу масової інформації — один учасник. Просимо з розумінням поставитись до цієї нової умови у зв’язку з обмеженою кількістю місць та значною кількістю бажаючих.

Витрати на проживання та харчування учасників на період фестивалю забезпечують організатори.
 
Претенденти на участь у конкурсній програмі фестивалю повинні не пізніше ніж за 10 днів до початку фестивалю надіслати матеріали, що вийшли у ЗМІ (а саме публікації - друкований оригінал (скан); теле- та радіопродукція (запис) із супровідним листом про місце та дату виходу матеріалу в ефір, завіреним керівником компанії),

за адресою: площа Єдності, 2, м. Бердянськ, 71112 або

на e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з обов’язковою приміткою „Фестиваль журналістів “Азовське літо-2019”.
Контакти: (06153) 35668, (050) 9469253

Офіційний туристичний сайт міста 

Оргкомітет фестивалю

http://jerait.com