Як зберегти якісну журналістику для суспільства?

Фахова регіональна дискусія «Стандарти та саморегуляція: як зберегти якісну журналістику для суспільства?» від Комісії з журналістської етики у партнерстві з виданням «Запорізька правда» та Факультетом журналістики Запорізького національного університету пройшла у   комбінованому форматі -  офлайн та онлайн.

Подробнее...

Вітаємо колег!

На цьому тижні свій День народження відзначають:

Подробнее...

Конкурс творчих дуетів розпочато

Запорізькі журналісти взяли участь у відкритті експозиції картин «Запоріжжя – колиска козацтва» відомого місцевого художника Мирослава Добрянського в Запорізькому обласному краєзнавчому музеї. Але метою працівників мас-медіа було не лише висвітлення самого доволі значущого факту в мистецтві та в історії нашого краю  - Мирослав Добрянський в своїх полотнах  висвітлює знакові сторінки в боротьбі запорізького козацтва за волю, за Україну. Водночас журналісти мали змогу стати учасниками конкурсу творчих дуетів, який для них оголосили організатори цієї мистецької події – Запорізький обласний краєзнавчий музей та виставкова галерея Валерія Козирєва. Вони ж затвердили і преміальний фонд для переможців конкурсу.

Подробнее...

Планували роботу, радилися, приймали до лав НСЖУ

Так коротко можна визначити зміст засідання правління Запорізької обласної організації НСЖУ. Першим питанням традиційно був прийом до лав НСЖУ. Цього разу спілчанську когорту поповнили молоді фотожурналісти обласного журналу «VIP-CLUB». Там працює хоч і невелика, але активна первинна організація. Тепер вона збільшилася на три «бойві» одиниці.

Подробнее...

Вітання Ювіляру

Запорізькому журналістові, публіцистові та письменникові Костянтинові Сушку виповнилося 75 років.

Подробнее...