Журналісти - важливі!

Три кримінальні провадження щодо недопуску запорізьких журналістів на засідання сесій Запорізької міської ради в січні-лютому об'єднані в одне і перебувають на особливому контролі в керівництва обласної поліції. Про це представниці інституту масової інформації в Запорізькій області, члену НСЖУ Наталії Виговській повідомили під час зустрічі з керівництвом Нацполіції в Запорізькій області – т.в.о. начальника слідчого управління Андрієм Кулінічем, заступником начальника слідчого управління Олександром Григор'євим та заступником начальника відділу дізнання ГУНП в Запорізькій області Дмитро Шептицьким.

Подробнее...

Вітаємо колег!

На цьому тижні свій День народження відзначають:

Подробнее...

Привітання та нагороди в день Ювілею

Запорізька обласна організація НСЖУ відзначила знаковий і поважний Ювілей Майї Костянтинівни Мурзіної, колеги, відомої творчої особистості, яка багато років працювала в газеті «Индустриальное Запорожье» і 20 років поспіль була відповідальним секретарем ЗОО НСЖУ. По суті, все своє життя Майя Мурзіная присвятила служінню Журналістиці та розвитку нашого краю.

Подробнее...

Програма дій НСЖУ на найближчі півроку визначена

13 травня пройшло розширене засідання (онлайн) Правління НСЖУ, в якому взяли участь більше 50 колег (голови облорганізацій, члени Правління, Секретаріату та Ревізійної комісії НСЖУ).

Подробнее...

«Від Вас і справді сяйво золоте….»

Сьогодні відзначає свій  ювілей – 90 років - визначна особистість запорізької журналістики, її Золоте перо і Золотий фонд, наша всіма шанована колега Майя Костянтинівна Мурзіна.

Подробнее...