Олександр Белюга – чоловік, який нагодував 2.5 тисячі людей за день

В Запорізький Центр  журналістської солідарності завітав унікальний гість – волонтер Олександр Белюга. Його ім’я позначено у списку «Forbеs» на 8 місці, бо йому вдалося за день нагодувати 2,5 тисячі людей, а через декілька тижнів – понад 8 тисяч людей щодня, і роздати 1,5 мільйона продуктових пакетів.

Детальніше...

Хто такий фіксер та як ним стати?

Майстер-клас із серії «Українські фіксери: локальний контекст і глобальні виклики», організований за сприяння Інституту демократії ім. Пилипа Орлика, відбувся у Запорізькому центрі журналістської солідарності НСЖУ. Метою заходу була підготовка фіксерів, які допомагатимуть іноземним журналістам і групам, що висвітлюють війну в Україні.

Детальніше...

Інформаційний фронт: солідарність і професіоналізм

Головне в умовах воєнного стану – солідарність і професіоналізм. Це добре знають мої колеги-журналісти, які з перших днів повномасштабного російського вторгнення гідно тримають інформаційну передову. Адже у боротьбі з російською агресією правдиве слово має не менше значення, ніж зброя, а дружнє плече підтримки допомагає вистояти у непрості воєнні часи.

Детальніше...

Як журналісти-переселенці на етнічних барабанах грали

В Запорізькому Центрі солідарності журналістів відбулася чергова супер-подія: при повному аншлагу – творча зустріч з найвідомішим в Україні та Європі продюсером та куратором музичних та кроссеторальних мистецьких  проєктів, менеджером культури, автором-композитором, директором музею історії музичних інструментів – Денисом Васильєвим.

Детальніше...

Як відпочити та відновити здоров`я у воєнний час?

Запорізький центр журналістської солідарності, який опікується  вимушеними журналістами переселенцями з окупованих територій, проводить дуже багато заходів з різною тематикою і формою, в тому числі навчальні, просвітницькі, культурні та пізнавальні.  Цього разу темою зустрічі у пресцентрі стало здоров’я. Перенесені страждання під час окупації негативно  позначилися не тільки на  психологічному, а й на фізичному стані переселенців.

Детальніше...