Проблеми виживання регіональних телекомпаній та місцевих радіо

Нарада, яку планується провести в онлайн-форматі, розглядається як майданчик для дискусій про захист інформаційного телерадіопростору та про державну політику підтримки українських регіональних ЗМІ в умовах економічної кризи, спричиненої епідемією.

Подробнее...

Запрошуємо на День вишиванки

20 травня в Україні відзначається  День вишиванки. З приводу цього свята  в прес-центрі «Журналіст» Запорізької організації НСЖУ (пр. Соборний, 152, Будинок преси, 2-й поверх) відбудеться презентація унікального рушника, який вишили майстрині організації «Запорозькі Берегині».

Подробнее...

Запрошуємо на круглий стіл

Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу: «Протидія фейкам в Україні як складова інформаційної безпеки держави», який відбудеться 20 травня 2021 р. з 10:00 до 13:00. Захід організовують Український науково-дослідний інститут спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України (ІСТЕ СБУ) та Укртелерадіопресінститут за підтримки Держкомтелерадіо.

Подробнее...

Запрошуємо на змагання з тенісу

15 травня 2021 року у місті Дніпро, у тенісному клубі SPIN (вулиця Шевченка, 59) у залік 5-ої малої олімпіади серед представників ЗМІ Дніпропетровщини/України «Кубок Дракоші-2020/22» відбудеться особисто-командний чемпіонат з настільного тенісу, присвячений пам`яті ветерана журналістики Дніпропетровщини, члена НСЖУ Олександра Лясковського.

Подробнее...

Запрошуємо на Всеукраїнську нараду редакторів газет

НСЖУ інформує  про ініціативу керівництва АТ «Укрпошта» підвищити тарифи на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою.

Подробнее...