Культура

Культура (197)

В Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Франка відбулася презентація нових книг доцента кафедри українознавства і філософії Івано-Франківського НМУ, члена НСЖУ Миколи Сулятицького «За покликом великого чину» та «З іменем України у серці».

В Івано-Франківську відкрили виставку «Реалії війни», на які представлені світлини з передової військового волонтера, письменника, музиканта Олега Кушніра.

З 2016 року Олег із командою волонтерів благодійного фонду «БОНУМ» вирішили: куди їздитимуть, то скрізь будуть фотографувати та переносити таким чином події на мирну Україну, для того, щоб показати наявний контраст між Сходом та Заходом.

У затишній залі Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка відома прикарпатка Ганна Данилюк презентувала «Осінні бриндуші». Авторка збірок віршів «Осінній блюз пахучого дощу» в своїй другій книжці додала й прозові твори.

У просторі Промприлад. Реновація в Івано-Франківську відкрито фотовиставку й аукціон робіт на підтримку ЗСУ. Експозицію під назвою «Кабаре» презентовано у Промбарі в супроводі живої музики з елементами електронної від гурту «Злипні». Франківські фотографи та фотографині трансформували своє бачення навколишнього через призму камер і тепер хочуть поділитись цим із відвідувачами експозиції.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 50