Культура

Культура (208)

У Музеї історії міста Коломиї, за сприяння Івано-Франківського Центру журналістської солідарності НСЖУ, відкрито виставку фоторобіт «У горах моє серце…». Автор світлин – Михайло Мазур, власкор всеукраїнської кооперативної газети «Вісті Центральної спілки споживчих товариств України» у західному регіоні, член Національної спілки журналістів України та Національної спілки краєзнавців України.

Розпочинаю нову рубрику замальовок Неаполя. Так як я за основною професією будівельник, то я просто зачарована цим містом. Розповідатиму тільки про ті шедеври архитектури, де побувала і побачила їх сама. Отже.

В Івано-Франківську письменник та волонтер Андрій Любка представив свою нову книжку  «Щось зі мною не так», де містяться оповідання, замальовки, декілька колонок письменника, що виходили кілька років тому на різних платформах. Нових оповідань із 2022-го тут немає. Те, що ввійшло в цю книжку, автор називає автобіографічними вигадками.

«Це книжка неактуальних історій. Я здав її в редагування у листопаді 2021 року. З мого боку було б нечесно написати текст про війну та додати його, щоб казати, що це дуже актуальна книжка на сьогодні. Та й писати зараз не виходить, бо просто не пишеться», – говорить Андрій Любка.

В Івано-Франківську відкрили виставку «Звитяжці», присвячену загиблим воїнам. До неї увійшли 43 графічні портрети Загиблих героїв. Їх Ірина Чмелик малювала від початку повномасштабного вторгнення. Те, що зараз в експозиції виставки, лише частина всіх робіт, якими авторка віддає шану не лише героям, а й їхнім близьким: дружинам, батькам, братам, сестрам, друзям… У доробку художниці портрети військових, починаючи ще з 2014-го.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 52