Культура

Культура (179)

Все тече, все міняється — сказав давньогрецький філософ. Сьогодні, як ніколи раніше, істина ця стала зримою для всіх нас. Докорінно змінюючи наш світ, відмовляючись від ідеалів тоталітарного суспільства, ми повертаємося до найглибиннішого – до свого коріння, до святого відчуття своєї землі, своєї Батьківщини. Бо саме це живить і робить сильною будь-яку націю, будь-який народ.

Тим більше зараз, коли війна прийшла у наш дім, принесла пекучий біль і втрати - ми ще довго будемо їх переживати – але водночас пробудила наші душі і серця. Ми все здолаємо і переможемо, і будемо щасливими на своїй землі. Бо стали мужніми і розумними, пізнали ціну найдорожчому і найсвятішому в житті, і знову ожили в наших серцях нетлінні почуття і спогади.

В Україні стартував міжнародний культурно-соціальний проект “Таємниці України для тебе”, метою якого є залучення громад до створення єдиної бази даних нематеріальної спадщини України. Вона включатиме в себе інформацію про: види народних ремесел (особливості, історія походження, покрокова інструкція виготовлення), рецепти автентичної української кухні (історія походження страв та рецепти їх приготування), маловідомі історичні та культурні пам'ятки з різних регіонів України (легенди, історія створення сіл/міст, цікаві розповіді про історичні та культурні пам'ятки).

Ми – нове покоління. Ми – це ті від кого залежить майбутнє нашої планети і всіх оточуючих. 

Від нас залежить майбутнє, так само як від наших батьків залежало те, що відбувається з нами зараз. 

А якщо хтось з нас вирішить, знищити Землю? Просто натиснувши на кнопку апарата, який через секунду вивільнить  ядерну бомбу,  між іншим, її виготовили задовго до «нового покоління».  А навіщо її виготовили? Просто так? Випадково? А чому ж тоді не протестували? Тому, що ця «штукенція» запросто знищить Землю і майбутнього не буде, просто тому що не залишиться нічого живого.

Дід, нахмуривши густі та сиві брові, запалює свою різьблену трубку та жадібно втягує дим. Вечір вже в повній мірі захопив владу над днем і тільки полум'я захищає кімнату від пітьми, та дарує спокій. Здається, що таку атмосферу, зруйнувати неможливо. Але...

До кімнати з піснями, сміхом та веселощами забігають дітлахи. Це онуки старого діда, яких він дуже любить і частенько повчає.  Для діда це була несподіванка, і він навіть дещо розгнівався, але гнів швидко змінюється посмішкою. Він звичайно радий цим не проханим гостям, і  цікавиться, що саме привило їх до нього в таку пізню годину? 

Діти в один голос закричали: "Розкажіть цікаву історію!"

«В началоНазад12345678910ВперёдВ конец»
Страница 1 из 45