Общество

Общество (288)

На території Запорізької обласної інфекційної лікарні відкрито нову потужну кисневу станцію, яка буде забезпечувати киснем 104 ліжка.  Проект її будівництва за свої кошти виконав комбінат «Запоріжсталь». 

Виступаючи на урочистому відкритті цього важливого для міста об’єкту генеральний директор підприємства Олександр Мироненко, зокрема, підкреслив:

Сучасне обладнання для санітраної обробки приміщень придбав і передав 5-ій міській лікарні екстреної і швидкої медичної допомоги комбінат «Запоріжсталь» в рамках програми по боротьбі з COVID-19. На закупку сучасних прибиральних машин було направлено 160 тис. грн.

В боротьбі з пандемією короновірусу, для Запоріжжя, яке перебуває в червоній зоні, забезпечення лікарень медичним киснем – одна з найголовніших проблем. Вирішити її допомагає ПАТ комбінат «Запоріжсталь». І, до речі, не тільки нашому місту. Адже кисню потребує кожна українська лікарня, де борються з наслідками пандемії.

Продовжуємо рубрику «Обличчя міста», її ведуча Наталія Кузьменко познайомить вас з видатним вченим світового рівня – економістом, статистиком, громадським діячем, публіцистом ХІХ сторіччя  – Миколою Олександровичем Каришевим, який зробив чималий внесок у розвиток Олександрівська.

Хоч народився Микола  Каришев в Росії, в Калузький губернії в дворянський сім’ї, але виріс і виховувався тут, у Катеринославській губернії.  Він  був найменший з трьох братів, батьки рано померли, а хлопчика-сироту взяли на виховання у родину тітки Ольги Іванівни Гнєдіної  та її чоловіка відомого мецената відставного штабс-ротмістра Дмитра Титовича, котрі мешкали у своєму маєтку в селі Олександрівка, Олександрівського повіту.

«В началоНазад12345678910ВперёдВ конец»
Страница 1 из 72