Общество

Общество (304)

У приміщенні Туристичного інформаційного центру відбулася презентація проведення VІІ Всеукраїнського фестивалю домашньої консервації. Його організатори - президент фестивалю, директорка ГО  «Запорізький колорит» Наталія Бабенко, директор фестивалю -  Віктор Бабенко та арт-директорка фестивалю  - Олена Шевчук ,журналіст, член секретаріату Запорізької обласної організації НСЖУ.

Новий навчальний рік в запорізьких школах почався традиційно з поздоровлень та подарунків. Але, мабудь, самий значущий та несподіваний сюрприз отримали учні начальної школи єврейської гімназії «Алеф» -  цілий навчально-ігровий майданчик!

Справа в тому, що раніше на території, де зараз навчаються учні молодших класів, був розташований дитячий садочок. З часом площа перед будівлею стала мати занедбаний вигляд, що ніяк не відповідає естетичному напрямку, якого дотримується гімназія «Алеф». І ось батьки учнів на чолі з директором учбового закладу Доліною Шальміною вирішили втілити  неабиякий креативний проект.

Продовжуємо публікацію циклу нарисів «Особисто причетні», який є заключним етапом Спецпроекту ЗОО НСЖУ «Журналісти Запоріжжя – Незалежності України». До циклу увійшли нариси про наших колег, запорізьких журналістів, які на різних етапах боротьби за Незалежність внесли свій вагомий особистий вклад в її становлення та розбудову.

Герой сьогоднішньої розповіді – ветеран АТО, радіо і тележурналіст, член НСЖУ Герман Дубінін.

Продовжуємо цикл нарисів «Особисто причетні», який є завершальним етапом Спецпроекту «Журналісти Запоріжжя – Незалежності України». Це – розповіді про запорізьких журналістів, які в різний час внесли вагомий особистий вклад в становлення та розвиток Незалежності. Сьогоднішня розповідь – про колишнього редактора газети Куйбишевського району (нині – с. Більмак) Олександра Кліценка.

З Сашком ми познайомилися ще в 1970 році, коли він переступив поріг нашої куйбишевської районної газети з претензійною назвою «Прапор комунізму». Втім, подібні назви превалювали і в багатьох районах не тільки нашої області. «Зоря комунізму, «Комуністичним шляхом», «Червоний промінь», «Ленінським шляхом»… Несть їм числа, та дружними рядами всі вони канули в Лету.

«В началоНазад12345678910ВперёдВ конец»
Страница 1 из 76