Спорт

Спорт (147)

Найуспішніший і знаковий тренер в історії запорізького футболу Ігор Олександрович Надєїн пішов із життя 24 грудня 2014 року. Пішов за трагічних, дивних і досі не з'ясованих обставин. 

3 грудня 2016 року на занедбаному, віддаленому сільському цвинтарі (інакше і не назвеш Кушугумський міський цвинтар) виріс красень-пам'ятник видатному Гравцю та Тренеру.

У шерензі запорізьких золотих олімпійніків він стоїть особняком – ні, його медаль також рясно полита солоним потом, як «золото» Леоніда Жаботинського, Тетяни Доровських, Олександра Резанова, Якова Пункіна, Михайла Іщенка.

… І знову у Неаполі палають  футбольні пристрасті!  По всьому місту та комунам майорять прапори місцевого клубу «Наполі», розвішені плакати із зображенням Дієго Марадони, по вузьких вуличках з балконів на балкони протилежних будинків протягнуті біло-блакитні стрічки кольорів клубу. У нашому районі фан-клуб прикрашений більш, ніж розкішно. Навіть нагорі на балконі стоїть фанерна фігура славетного Дієго, а внизу, на тротуарі, - сьогоднішнього нападника нігерійського футболіста Віктора Осімхена, який у 2015 році у себе на батьківщині визнаний кращим футболістом Африки серед гравців до 17 років.

Марадона – кумир футбольного Неаполя

Історичний центр Неаполя на кожній вулиці демонструє щось цікаве для туристів. Все поспіль. Тільки ми гуляли біля площі Джезу, де я описувала зйомки фільму, одразу ж перейшли на дуже довгу вулицю VIA TOLEDO біля однойменного метро. А там такі барвисті, яскраві неаполітанські провулочки! Шириною з машину, вікна у вікна, купа кафешек туляться, лоточків з овочами, фруктами та вже різдвяними подарунками..

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 37