Запрошуємо на онлайн-тренінг

 • Як діяти у разі оголошення радіаційної загрози?
 • Що необхідно зробити у перші години після радіаційного чи хімічного ураження? Подальший порядок ваших дій для забезпечення захисту від радіаційного чи хімічного ураження.
 • Як правильно і швидко одягти захисний костюм чи протигаз?
 • Як максимально захистити себе за допомогою підручних матеріалів, якщо не маєте спеціальних засобів захисту? 

Відповіді на ці та багато інших актуальних питань нададуть вам досвідчені на під час онлайн тренінгу, який відбудеться 7 жовтня 2022 року, об 11 годині, в Запорізькому центрі журналістської солідарності НСЖУ.

Під час тренінгу Ви дізнаєтеся про:

 • найпростіші засоби  дезактивації після перебування в зоні радіаційного ураження;
 • правила особистої гігієни, яких треба дотримуватись;
 • йодну профілактику;
 • правила проведення евакуації із зони радіаційного ураження.
 • Які ліки та профілактичні засоби можуть допомогти вам уникнути чи максимально зменшити ризик радіаційного чи хімічного ураження?
 • Як зібрати екстрену валізу? Що в ній обовязково має бути?
 • Як убезпечити від радіації воду  та їжу? 

Буде також розглянуте і ще одне, важливе для нас питання: як журналістам убезпечити себе під час участі у висвітленні наслідків та ліквідації надзвичайних подій.

Тренінг проводитимуть:

Баришева Юлія Володимирівна – начальник відділу зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Запорізькій області, полковник служби цивільного захисту;

Ткаченко Сергій Миколайович – начальник відділу інженерно-технічних заходів та оповіщення Управління організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України у Запорізькій області, полковник служби цивільного захисту;

Кузьменко Кирило Юрійович – головний фахівець відділу інженерно-технічних заходів та оповіщення Управління організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України у Запорізькій області, майор служби цивільного захисту;

Арнаутов Олексій Георгійович – начальник Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, підполковник служби цивільного захисту.

Запрошуємо на фотовиставку «Обличчя війни»

28 вересня 2022 року, об 11.00, в Центрі журналістської солідарності НСЖУ (прес-центр «Журналіст» ЗОО НСЖУ, пр. Соборний, 152, Будинок друку, 2 поверх) відбудеться презентація електронної виставки запорізьких фотохудожників Катерини Клочко та Дмитра Смольєнка «Обличчя війни».

Детальніше...

Їдете в Гарячу точку? Візьміть захисне спорядження!

У рамках роботи мережі Центрів журналістської солідарності Національної спілки журналістів України, створеної за підтримки Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, працюють регіональні пункти безкоштовного прокату захисного спорядження для представників українських та іноземних медіа у містах: Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Київ.

Детальніше...

Запрошуємо на зустріч з юним художником

21 вересня об 11:00 у прес-центрі «Журналіст» відбудеться зустріч з юним художником з Бердянську Максимом Бровченко. Влітку хлопчик став лауреатом Президентської акції «Діти-рятувальники - герої війни». Максим пише картини, а зароблені кошти перераховує на допомогу захисникам України. З початку війни митець перерахував на потреби армії близько 100 тисяч гривень.

Детальніше...

Запрошуємо на брифінг

15 вересня, об 11.00 в прес-центрі «Журналіст» ЗОО НСЖУ відбудеться брифінг з нагоди Дня рятувальника.

Детальніше...