Творчий вечір Юлії Якси

Запорізька обласна організація Національної спілки журналістів України проводить безліч різноманітних заходів, зустрічей, прес-конференцій, тренінгів. Справжнім магнітом для тих колег, хто  тимчасово покинув рідну домівку на окупованих територіях став Центр журналістської солідарності, влаштований у знаменитому Прес-центрі «Журналіст» «Будинку преси»… Дуже плідно і різноманітно працює ветеранське крило, колишніх працівників ЗМІ. Але ж ми знаємо – журналістів колишніх не буває!

Детальніше...

Готуємося до професійного свята

Відбулося засідання Правління Запорізької обласної організації НСЖУ. Традиційно першим питанням був прийом медійників до спілки. Наші лави поповнили чотири талановитих журналіста. Це оператори телеканалу «Ми - Україна» Дар’я Зирянова та «Єдиний марафон новин» Олександр Осадчий, відома журналістка Ольга Боглєвська, яка довгий час працювала в провідних запорізьких виданнях, та кореспондентка газети «Мотор Січ» Вікторія Віншель.

Детальніше...

«Трудова слава» підтримує інформаційний фронт!

Минуло трохи більше місяця як побачив світ перший спеціальний випуск Оріхівської газети «Трудова слава», який вийшов за підтримки Національної спілки журналістів України та Запорізького центру журналістської солідарності.

Детальніше...

Світ через об’єктив

В Запорізький Центр журналістської солідарності завітали досвідчені відомі фотокореспонденти Сергій Біжко і Юрій Зелінський, щоб провели тренінг для запорізьких медійників. Хлопці пройшли довгий творчий шлях в пресі, Сергій працював в газетах «Комсомолець Запоріжжя», «Индустиальное Запорожье»,  Юрій – в «Запорізькій правді» -  медійникам добре знайомі  їх  світлини різних часів, тому вони з задоволенням слухали про секрети майстерності від колег.

Детальніше...

Запорізький соловей на Святій землі

З початком повномасштабного вторгнення журналіст і пісняр Анатолій Сердюк волонтерив: плів маскувальні сітки, співав у військовому шпиталі та волонтерських центрах, виступав на благодійних акціях «Арт-підтримка», в Запорізькому Центрі журналістської солідарності для медійників з окупованих територій. Але з особистих причин змушений був разом з дружиною виїхати до Ізраїлю, де живе їхня донька.

Детальніше...