Ключові питання розвитку міста Запоріжжя

В прес-центрі «Журналіст» ЗОО НСЖУ відбулася відкрита зустріч з пресою заступника міського голови, керівника депутатської фракції «Європейська Солідарність» Олександра Константинова. У заході також взяв участь депутат міськради, член фракції Валерій Прозапас.

Подробнее...

Запорізькі журналісти одержали нагороди

Як ми вже повідомляли, у творчому конкурсі НСЖУ, присвяченому 30-річчю Незалежності України, відзначилося чимало запорізьких журналістів. Кращою визнана і наша обласна організація НСЖУ. Принагідно зазначимо, що такий зорепад нагород для організації  став доброю традицією. Принаймні, за останні п’ять років.

Подробнее...

Прокидайтеся, новий сезон у філармонії вже розпочався!

До прес-центру «Журналіст» ЗОО НСЖУ на зустріч з пресою із журналістами завітали завжди очікувані та цікаві гості з Запорізької обласної філармонії: Світлана Івко, заступник генерального директора, Вячеслав Редя, головний диригент академічного симфонічного оркестру, народний артист України, Сергій Чорногор, художній керівник- головний хормейстер академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці», заслужений артист України, Юлія Дар`їна, керівник літературно-драматургічної частини.

Подробнее...

Давайте стрічатися, люди!

З нагоди тридцятиріччя композиторської діяльності  нашого талановитого земляка  - співака, журналіста  Анатолія Сердюка у прес-центрі  «Журналіст»  ЗОО НСЖУ відбулося засідання клубу «Творчі  зустрічі».

Подробнее...

Запорізькі журналісти – майстри на всі руки

І цю істину вони постійно стверджують не тільки своєю талановитою творчою роботою, але й активною участю у житті міста, створюючи навколо себе атмосферу добра, надії, свята. Саме такою за змістом стала і одна з головних подій вересня – сьомий Всеукраїнський фестиваль домашньої консервації, який весело і цікаво шороку проходить в національних традиціях і кольорах просто неба на одній з центральних площ Запоріжжя.

Подробнее...