Журналісти - важливі!

Три кримінальні провадження щодо недопуску запорізьких журналістів на засідання сесій Запорізької міської ради в січні-лютому об'єднані в одне і перебувають на особливому контролі в керівництва обласної поліції. Про це представниці інституту масової інформації в Запорізькій області, члену НСЖУ Наталії Виговській повідомили під час зустрічі з керівництвом Нацполіції в Запорізькій області – т.в.о. начальника слідчого управління Андрієм Кулінічем, заступником начальника слідчого управління Олександром Григор'євим та заступником начальника відділу дізнання ГУНП в Запорізькій області Дмитро Шептицьким.

Подробнее...

Вітаємо колег!

На цьому тижні свій День народження відзначають:

Подробнее...

Програма дій НСЖУ на найближчі півроку визначена

13 травня пройшло розширене засідання (онлайн) Правління НСЖУ, в якому взяли участь більше 50 колег (голови облорганізацій, члени Правління, Секретаріату та Ревізійної комісії НСЖУ).

Подробнее...

Привітання та нагороди в день Ювілею

Запорізька обласна організація НСЖУ відзначила знаковий і поважний Ювілей Майї Костянтинівни Мурзіної, колеги, відомої творчої особистості, яка багато років працювала в газеті «Индустриальное Запорожье» і 20 років поспіль була відповідальним секретарем ЗОО НСЖУ. По суті, все своє життя Майя Мурзіная присвятила служінню Журналістиці та розвитку нашого краю.

Подробнее...

«Від Вас і справді сяйво золоте….»

Сьогодні відзначає свій  ювілей – 90 років - визначна особистість запорізької журналістики, її Золоте перо і Золотий фонд, наша всіма шанована колега Майя Костянтинівна Мурзіна.

Подробнее...