Спорт

Спорт (144)

Марадона – кумир футбольного Неаполя

Історичний центр Неаполя на кожній вулиці демонструє щось цікаве для туристів. Все поспіль. Тільки ми гуляли біля площі Джезу, де я описувала зйомки фільму, одразу ж перейшли на дуже довгу вулицю VIA TOLEDO біля однойменного метро. А там такі барвисті, яскраві неаполітанські провулочки! Шириною з машину, вікна у вікна, купа кафешек туляться, лоточків з овочами, фруктами та вже різдвяними подарунками..

Дворазова чемпіонка  світу зі змішаних єдиноборств ММА Марія Клейн  та її тато і тренер Ахмед Клейн завітали до студії віжн-радіо «На дотик», аби розповісти  про історію успіху 16-річної спортсменки з Оріхова і її надзвичайну жагу  до перемоги. А ще – про підтримку багатьох  людей, серед яких були і журналісти, зокрема, редакторка оріхівської газети Світлана Карпенко, і військові ЗСУ,  які  допомогли дівчині  потрапити на чемпіонат світу в Абу-Дабі,  де на весь світ лунав наш гімн і майорів український прапор. З гостями спілкувалася ведуча етеру Ольга Вакало.

В Івано-Франківську, вже традиційно, в День Незалежності України відбувся забіг у вишиванках «Вишиванка IF RUN».

Уперше «Забіг у вишиванках» відбувся 2019-го, коли Івано-Франківськ приєднався до міст-учасників Всеукраїнської бігової ініціативи #забігувишиванках, організатором якого стала відома олімпійка Неля Непорадна.

10 кілометрів заради життя наших воїнів та 226 тисяч 519 гривень для ЗСУ від прикарпатських рятувальників.  

Напередодні Дня Незалежності України прикарпатські рятувальники ініціювали проведення в Івано-Франківську благодійного велозаїзду «Fireway – разом до перемоги», на підтримку Збройних сил України. У заході взяли участь майже сто учасників: рятувальники, представники Асоціації велосипедистів Івано-Франківська та громадськості.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 36