Все для фронту, все для Перемоги

Rate this item
(1 Vote)

Коломийські волонтери відправили ще одну автівку на фронт. Цього разу машину для 10 гірсько-штурмової бригади придбала громадська волонтерська організація «Сила громади».

«Ми старалися зробити цей збір максимально публічним. Друзі допомогли дістати її суттєво дешевше, ніж вона могла бути», – каже волонтер організації Юрій Білявський.

Відгукнулося чимало небайдужих, тож менш як за два місяці вдалося реалізувати задум. Для волонтерів громадської організації – це перший такий збір, досі брали участь у зборах інших організацій та сприяли внутрішньо переміщеним особам у розв’язанні їхніх проблем. Зараз мають майже 450 переселених сімей, яким допомагають адресно.

Запит на автівку отримали від хлопців із передової, яким була потрібна машина для перевезення снарядів. Двомісний джип придбали у Польщі, ремонт та страхівку зробили в Україні. Обійшлося все у 130 тисяч гривень.

***

Івано-Франківськ – тилове місто, яке щодня продовжує допомагати нашим військовим. Нещодавно на фронт відправили десять буржуйок, які зігріватимуть там  бійців. Буржуйки виготовили на місцевому локомотиворемонтному заводі.

Також для воїнів із 7-го стрілецького батальйону зібрали чергову передачу від родин і міста. Їх доставляють через Логістичний центр. 

Логістичний центр – це спільний проєкт зі Спілкою волонтерів Прикарпаття. Тож якщо потрібно доставити посилку на фронт – її безкоштовно передадуть. Для наступних поїздок на фронт посилки збиратимуть традиційно в ГО «Спілка волонтерів Прикарпаття».

Ірина Блаженко

Read 313 times Last modified on Субота, 15 жовтня 2022 23:21

Latest from
Notice: Undefined property: stdClass::$author in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435

Notice: Trying to get property of non-object in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435