Медичний центр «Юліс»: діагностика, консультації, лікування

http://jerait.com

Медичний центр «Юліс» за майже 15 років існування став одним з  провідних недержавних медичних закладів Запорожжя та України. У першу чергу, це відбулося завдяки його фахівцям, які мають високі кваліфікаційні категорії, наукові ступені та вчені звання, а також - завдяки оснащенню  сучасним діагностичним, лікувальним та лабораторним обладнанням, яке дозволяє лікарям «Юліса» використовувати у своїй роботі найкращі здобутки світової медичної науки, на ранніх стадіях виявляти хвороби, правильно планувати і проводити лікування.

 Діагностика  

З високою відповідальністю у МЦ «Юліс» ставляться до діагностики, як основи ефективного лікування, та надають діагностичні послуги: комп’ютерну та магнитно - резонансну томографію, маммографію, ендоскопію, УЗД, гістероскопію, дерматоскопія, діагностичну лапароскопію, електроенцефалографію (ЕЕГ), клінічну та патоморфологічну лабораторну діагностику.

Медичний центр «Юліс» співпрацює практично з усіма лікувальними закладами області. На базі центру провадить свою науково-дослідну та викладацьку діяльність Запорізький державний медичний університет, що відкриває широкий простір для використання у «Юлісі» сучасних методів та технологій терапії раку.
 

Медичний центр є першим в Україні недержавним онкологічним скринінговим центром, у якому виконується скринінг найбільш поширених онкологічних захворювань, таких як: рак шийки матки, рак молочних залоз, колоректальний рак, рак легенів.

Консультації         

Пошук та подальше вирішення проблеми кожного пацієнта  займає небагато часу, оскільки, безпосередньо в «Юлісі», можна отримати консультації досвідчених фахівців: кардіолога, невропатолога, онколога, хіміотерапевта, хірурга, пластичного хірурга, гінеколога, проктолога, уролога, ендокринолога, маммолога, гастроентеролога, ортопеда-травматолога, репродуктолога, дерматоонколога, онкодієтолога, онкоендокрінолога, психолога, онкорепродуктолога (вагітність і рак). 

Лікування

У центрі є все, щоби провести повноцінне та якісне  лікування, адже команду «Юліса» складають висококласні фахівці, яким щодня довіряють свої життя сотні людей. Тут надаються лікувальні послуги з наступних медичних напрямків: онкологія, хірургія, лазерна хірургія,  урологія, літотрипсія, гінекологія, хіміотерапія, електрохіміотерапія, радіочастотна термоабляція, фотодінамічна терапія, онкотермія, терапія болю, лімфодренаж, психологічна реабілітація. 

ВАЖЛИВО: за найвищої якості послуг у медичному центрі «Юліс», їхня вартість доступна пацієнтам із середнім статком, передбачені значні знижки пільговим категоріям громадян.

Адреса: Медичний центр «Юліс» 69036, м. Запоріжжя, вул. Леоніда Жаботинського, 32

Тел.: (097) 557-03-03  (095) 557-03-03  (073) 557-03-03

www.onco.net.ua

http://jerait.com