Сенсаційний виступ «Пернача»

http://jerait.com

Презентація виставки «Творчий доробок «Пернача» у запорізькій бібліотеці ім. Горького стала сенсаційною подією. Бо вперше в історії творчу діяльність аматорського колективу, якому виповнилося 27 років, увічнять для нащадків і зберігатимуть в фондах публічної бібліотеки.

У «Перначі» реалізують свої таланти й чимало запорізьких медійників. Зокрема, журналіст газети «Запорозька Січ» Олена Піддубна, яка вправляється із шаблею як завзятий козак і вдало відтворила образ побратимки батька Махна - героїні Марусі Нікіфорової, та виконуюча обов’язки головного редактора газети «Запорізька правда» Наталя Зворигіна за роки своєї творчої діяльності у «Перначі» здобули чимало фанатів. 

 Засновник і перший художній керівник ансамблю полковник міліції у відставці Григорій Вербицький радіє з того, що праця музикантів буде збережена і стане здобутком широкої громадськості. Нинішній художній керівник ансамблю - його соліст, колишній працівник міліції, Олександр Мацкевич впевнений, що самодіяльні артисти прагнуть підкорювати нові творчі висоти і ще довго радуватимуть своїх прихильників новими концертними програмами.

 Фахівці бібліотеки, говорять, що вже розпочато роботу з оцифрування всіх матеріалів. Все надбання буде зберігатися в фондах бібліотеки і стане доступним як прихильникам творчості колективу, так і науковцям, які досліджуватимуть тему народної творчості у запорозькому краї.

Виставка «Творчий доробок «Пернача» у відділі культури на 6-ому поверсі триватиме щонайменше два тижні. Вхід вільний.

Прес-центр ЗОО НСЖУ

http://jerait.com