Навчалися редактори

http://jerait.com

Запорізькі журналісти, редактори газет Діляра Кудусова з Мелітополя, Леонід Тимофєєв з Приазов’я, Тетяна Белименко з Якимівки, Ірина Лісова з Поліг, Костянтин Причиненко з Куйбишевого, Юрій Дьомін з Михайлівки та Олексій Федоров з Веселого взяли участь у міжнародному семінарі-тренінгу у Миколаєві з підготовки до реформування комунальних друкованих засобів масової інформації в Україні.

Навчання для редакторів районних і міськрайонних газет Запорізької, Одеської, Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей організували Національна спілка журналістів України та Адміністрація Президента України у рамках спільної програми Європейського Союзу та Ради Європи «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні». 

Перед журналістами виступили голова Держтелерадіо України, секретар НСЖУ Олег Наливайко, керівник програми Євросоюзу і Ради Європи Роман Шлапак та інші.

Корисними були заняття, які провели генеральний директор Асоціації видавців періодичної преси Олексій Погорєлов, медіа-консультант Тетяна Рєпкова (Словаччина), секретарі Спілки журналістів України Олександр Бухтатий (він же і головний консультант Головного департаменту інформаційної політики АП). Тетяна Котюжинська (головний юрисконсульт НСЖУ, голова Асоціації медіа-юристів України), Валерій Горобець (головний редактор райгазети «Трудова слава», з Херсонщини), Костянтин Григоренко (головний редактор міськрайонної газети «Обрії Ізюмщини»).

На семінарі мова ішла про економіку місцевого видання, рентабельності ЗМІ, маркетинг сучасної газети, рекламну діяльність, юридичні питання функціонування редакції, державну підтримку місцевої преси, функції сучасних ЗМІ.

Викладачі, лектори, консультанти дали відповіді на запитання, як створити цікаву і потрібну газету у нинішніх ринкових умовах. Редактори ряду видань, секретарі первинних організацій НСЖУ поділилися досвідом роботи.

Костянтин Причиненко

http://jerait.com