Телепроєкт про незламність українців

http://jerait.com

«Ми мусимо жити!» – соціальний телепроєкт, який започаткувала івано-франківська ТРК «Вежа». Запоріжжя, Маріуполь, Харків,  Буча... Герої програм – українці з різних куточків України, які стали жертвами та свідками війни. У кожного своя зворушлива історія, особисті зміни та життєві втрати. Волонтери, журналісти, музиканти, бізнесмени. Вони люди різних професій та нині об’єдналися довкола спільної мети – Перемогти ворога.

Усі  вони справжні Герої і кожен на своєму фронті тримає оборону. 

Головна мета телепроєкту – розповісти про злочини рф вустами очевидців і, водночас, показати силу та незламність українців. Бо ми мусимо жити! 

Як зазначив генеральний директор ТРК «Вежа» Тарас Зень: «Телепроєкт «Ми мусимо жити!» просто не міг не з'явитися в нашому ефірі. З початком повномасштабного вторгнення Івано-Франківськ став одним із тилових центрів для вимушених переселенців. Їх було настільки багато на вулицях, у громадському транспорті, в прихистках зі своїми долями, пригодами, окремими кіношними історіями, що це було гріх якось не зафіксувати. Що ми і зробили та продовжуємо реалізовувати».

Символ проєкту – Півник із Бородянки, символ незламності та стійкості українців.

Творчою командою вже відзнято 12 історій. Над програмою працюють: авторка ідеї, журналістка Оксана Дудій – членкиня правління, секретариня Івано-ранківської обласної спілки журналістів; члени НСЖУ Андрій Пришляк (оператор відео, режисер монтажу) й Ігор Хименець (звукорежисер); графіка – за Тарасом Зенем, генеральним директором «Вежі».  

Творча команда висловлює окрему подяку за підтримку координаторці Центру журналістської солідарності НСЖУ Вікторії Плахті, а також Івану Монолатію, Ользі Бреславській, Ростиславу Шпуку.

На фото: творча команда телепроєкту «Ми мусимо жити!» телебачення «Вежа»

http://jerait.com