Космічний Макс завітав до НСЖУ

http://jerait.com

10 - річна віце-чемпіонка України з шашок, волонтерка, Тетянка Портянко була запрошена на зустріч з ровесником Максимом Бровченко - цікавим і особливим хлопчиком з Бердянська, якого багато хто  називає  Kosmo Maks. Захід відбувся у прес-центрі Національної Спілки журналістів України.

Запорізькі журналісти вже спілкувались в Центрі журналістської солідарності  з юним художником, що малює патріотичні картини, а виручені з їх продажу кошти спрямовує на ЗСУ. Наразі Макс зібрав вже понад 100 тис. грн.  Одну з його неймовірних «космічних» картин  купив для центрального офісу Спілки голова НСЖУ Сергій Томіленко. Вручати свій художніх твір хлопчик приїхав в Київ, і прийшов у гості до столичних журналістів. 

Хлопчик мріє стати астрофізиком, бо змалку закоханий у зоряне небо. Пiсля Перемоги планує повeрнутися у рідний Бердянськ і відремонтувати обсерваторію, щоб діти мали змогу вивчати астрономію. Високі зорі спонукають на не менш високі цілі! Його картини найближчим часом експонуватимуться у Львові та Бостоні.

Максим неймовірно пишається своєю зустріччю з Президентом України Володимиром Зеленським та Першою Леді Оленою Зеленською.

Теняна Портянко дала майстер-клас гри в шашки зоряному художнику. Також мали за честь змагатися за шашковою дошкою з представницею запорізьких рятувальників, членом секретаріату ЗОО НСЖУ  Юлею Баришевою. 

«Дякуємо Сергію Томіленко за запрошення! – каже вона. - Було щемно, тепло і зоряно!»

http://jerait.com