Екоторбинки для допомоги ЗСУ

http://jerait.com

Син членкині НСЖУ Галини Моісеєвої з Івано-Франківська шиє екоторбинки, а на зібрані кошти купує воїнам теплі шкарпетки.

Дев’ятирічний хлопчик Данило, якому дев’ять років, успішно волонтерить і виручені кошти скеровує на допомогу українській армії. Днями він продав понад сто торбинок, отримавши за них 4500 грн. За ці гроші він закупив та передав нашим воїнам 235 пар теплих шкарпеток.

Данило розповідає, що дуже хотів допомогти армії. Ідея шити екоторби прийшла  випадково. Надихнули інші діти-волонтери. Мама волонтера, прикарпатська журналістка Галина Моісеєва, охоче підтримує ініціативу сина, викладає фото в соцмережах та розповсюджує пошиті мішечки. А бабуся хлопчика вчить його якісно шити та шукає тканину. 

«Покупка мішечка – це корисна і потрібна річ у господарстві. В торбинки можна купувати овочі, крупи, брати в школу. Таким чином ми всі спільно можемо підтримати наші ЗСУ», – розповіла Галина Моісеєва. 

До акції долучаються й інші журналісти. Зокрема, екоторбинки від Данила уже придбали голова Молодіжної ради Івано-Франківської обласної спілки журналістів Ліліана Хомишин, членкиня правління й секретаріату ОСЖ Оксана Дудій, журналістка ОТБ «Галичина» Ольга Нестерук та інші. Торбинки навіть помандрували до Сполучених Штатів Америки, їх придбала наша колега-спілчанка Оксана Островська, щоб продати їх на американських ярмарках для допомоги ЗСУ.

http://jerait.com