Не маємо права мовчати!

http://jerait.com

В Івано-Франківську сьогодні відбулося віче «Не маємо права мовчати!». На Вічевому майдані зібралися рідні військових та небайдужі франківці, щоб нагадати про українських бійців та військовополонених, привернути увагу до терористичних дій росії в Оленівці.

Мати військового з полку АЗОВ прикарпатка Ірина наголошує на важливості нагадувати міжнародним організаціям про жахливі події, що відбуваються в Україні. «Вони називають наших бійців терористами. Бійців, що є частиною Збройних Сил України. Яке у них є моральне право? В Оленівці загинуло багато наших дітей. Ми маємо всіх їх повернути. росія оприлюднила списки загиблих, але багато батьків сказали, що не знайшли там своїх дітей. Ми дізналися, що їх вивозять групами по тридцять людей у невідомому напрямку», – каже пані Ірина.

Серед вимог, висунутих учасниками віча до ООН, Червоного Хреста і організацій, які забезпечують права людини, – виконання своїх прямих обов’язків та повернення полонених азовців, забезпечення військовим безпеки життя. У разі невиконання цих вимог присутні закликають згадані організації до саморозпуску.

Ірина Блаженко

http://jerait.com