«Будь у справі!» - ютуб-канал і волонтерський центр

http://jerait.com

Члени нашої журналістської спільноти Антон Макрушин та Ігор Альхімов з Василівського району – відомі і доволі успішні блогери, їх відеопублікації  завжди збирають велику читацьку аудиторію. Окрім того, хлопці ще і активні волонтери, займалися безкорисливою допомогою тим, хто її потребує, ще в довоєнні часи.

З першого дня російської навали вони активізували свою благодійну місію, виїжджали у прифронтові, а згодом і окуповані села, привозили людям хліб, воду, продукти харчування та необхідні предмети побуту, готували та видавали на своєму каналі правдиву інформацію про рашистських загарбників. За активну громадянську проукраїнську позицію журналісти-волонтери Антон Макрушин та Ігор Альхімов потрапили у ворожі списки неблагонадійних. 

На щастя, вони змогли виїхати до Запоріжжя, де продовжують волонтерську і журналістську діяльність, тільки географія їх благодійних маршрутів розширилася на всю область та навіть деякі близькі до Запоріжжя райони Дніпропетровського регіону. Хлопці створили ютуб-канал, який має таку ж назву, як і їхній волонтерський центр, – «Будь у справі!». І за лічені неділі він став дуже популярним,

Антон Макрушин розповідає: 

- Нещодавно  я повернувся зі Львову, відрядження затяглося на тиждень Ми з дідусем везли гуманітарний вантаж, який прийшов із Іспанії. І ця допомога вже активно надходить до наших жителів. 

Я хочу подякувати всім, хто надав нам можливість більшою мірою допомагати людям. Насамперед висловлюю величезну подяку Жанні Карташовій, моїй рідній душі по лінії бабусі і Jamie Andrewartha, а також Blue Plate Cabs. Taxi and Transfer Company, і асоціації українців Maidan Malaga з Іспанії м. Malaga, а також міжнародній спільноті за таку величезну підтримку України та українців в такий нелегкий для нашої країни час 

Крім гуманітарної допомоги, нам подарували FORD TRANSIT, який тепер активно працює в нашій організації «Будь в справі!» та приносить реальну користь у нашій дуже важливій місії.

Дякую всім, хто з нами в «Будь у справі». Спільними зусиллями зробимо набагато більше!

http://jerait.com